Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lennél boldog a párodda...

Ha nem lennél boldog a pároddal, megmondanád neki kerek perec?

Figyelt kérdés

Vagy hogyan közölnéd?


Ha nem szakítani akarnál, hanem csak egyszerűen nem érzed jól magad így és szeretnéd ha jobb lenne.


2012. okt. 3. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam,pont így. Más kérdés,hogy bár állítólag érdekli,nem tesz semmit.Megdöbbent,és ment minden tovább.
2012. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Én meg mondanám,és meg próbálnánk megoldani!
2012. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
nem.
2012. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én megmondtam neki, de le se kakilja.

:-(

2012. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

megmondtam

adtam határidőt

most dolgozik rajta :-)

2012. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mivel az őszinteség híve vagyok megmondanám.
2012. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy megmondanám, nem szeretek szenvedni...
2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én is megmondtam, szó szerint így. Illetve még hozzátettem, hogy nem vagyok biztos benne, hogy még szeretem. Nem akarok vele szakítani, mert úgy gondolom, hogy helyre hozható, de jó lenne, ha tudnánk változtatni mindketten. Azóta összeházasodtunk szerencsére, sikerült javítani :)
2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én megmondtam. Elmondtam, hogy szeretem őt, de nem vagyok boldog és ez így nem jó. Mondta, hogy látta rajtam egy ideje, és próbál változtatni, nem akar elveszíteni. Próbál tényleg, az érzelmi része sokkal jobb már a kapcsolatunknak. De még mindig nem 100% a dolog. De igyekszik és ez sokat segít.
2012. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt egy rettentő erős hullámvölgyünk,és akkor megmondtam neki hogy nem vagyok boldog. Onnantól mindennap azon törekedett hogy a kedvembe járjon,ennek már most lesz télen 1 éve,és nem lankadt a lelkesedése.

Ebből tudom hogy szeret engem,és megmentette a kapcsolatunkat mert boldog vagyok vele:) 5 éve vagyunk együtt.

2012. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!