Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik-e egy esküvőn pl. A...

Illik-e egy esküvőn pl. A nagyszülőket felköszönteni házassági évfordulójuk (nem kerek) alkalmából?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik. Én pl olyan esküvőn voltam, ahol valakinek a névnapjáról emlékeztek meg. Szerintem nem illem kérdése, sokkal inkább hogy szokás e arrafelé. Mifelénk szokás:)
2008. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

illik, és ez egy jó alkalom arra hogy példa legyen nektek. mert gondolom nem 2 éves házasok.

tavaly voltam egy esküvön ahol a völegény anyukájának volt szüli napja és felköszöntötték. az anyuka annyira meghatodott, és azt mondta hogy ilyen jó szülinapja még nem volt ahol egy lányt kapott ajándékba. hát ez annyira megható volt.

2008. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anagyszülőket mindig érdemes felköszönteni. Addig jó, míg van kit ünnepelni. Attól az esküvő még a ti napotok marad, hogy ők is kapnak ajándékot és szeretetet. Sőt ezek szerint éveken keresztül együtt ünnepelhetitek majd velük a házassági évfordulót :D
2008. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!