Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi történne, ha a...

Férfiak! Mi történne, ha a párotok, akivel az életeteket terveztétek bejelentené, hogy soha nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
Főleg akkor ha ti akartok gyereket...
2012. okt. 5. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Donor. Ezt nehezen, de fel tudnám dolgozni. Azt viszont nem, ha rólam derülne ki, hogy meddő vagyok..hogy soha nem hordhatom ki a babánkat.


Mindenesetre mellette állnék, nem hagynám el semmiképp. És megpróbálkoznék a donorral.

2012. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsánat..nem olvastam az elejét, férfiakhoz szólt a kérdés. :) Hát igen..így érdekesebb a felvetés.
2012. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretném és tényleg vele akarnám leélni az életemet, akkor ezt megérteném és vele együtt keresnék megoldást. Számtalan lehetőség van arra, hogy lehessen családotok. :) (örökbefogadás, béranya- bár ezt nem tudom, hogy MO-n, hogy működik, lombikprogram)
2012. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem a párom (még nincs gyerekünk); ő a férfi:

"Örökbefogadás? Olyan is van..." Ennél bővebben nem volt hajlandó nyilatkozni.

2012. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én biztos Vele maradnék, függetlenül ettől, mert ugye Szeretem Őt. És nem azért szeretem, mert lehet gyereke, vagy nem.

Mellette fájna valahol persze.

De ha így nem lehet, akkor én örökbefogadásban vagy lombikban gondolkodnék, de ha ezt nem szeretné, elfogadnám, s emiatt biztos nem hagynám el...

2012. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos én ebben vagyok...

Örökbefogadás volt a terv.Elvégeztük a tanfolyamot teszteket stb.minden oké volt.Csak közbejött egy olyan esemény ami miatt vissza is kellett mondani.Jelenleg már a házasságom is taccsra ment...röviden ennyi.Tehát a lényeg...az hogy ÖRÖKBEFOGADÁS vagy donor..

2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna különösebben, köztünk úgy gondolom már van olyan kapocs, h ez nem lenne akadály.

Szal nem tudnám elképzelni, h azt mondom, h na jó akkor szedd össze a cuccod, ennyi volt befejeztük.

Akkor inkább marad az örökbefogadás vagy bármi.

2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Nemtudom. Nehéz kérdés. El biztosan nem hagynám, ez nem kérdéses.

De tényleg olyan sokrétű megoldások vannak már biztosan lehetne megoldást találni. Ha mást nem, akkor örökbefogadni egy gyermeket.

2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja! 35 f.
2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem hagynám el ezért, megkeresnénk azt a megoldást, ami mindkettőnknek megfelelő.
2012. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!