Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem jó egyedül, de mindenki...

Nekem jó egyedül, de mindenki kérdezget, hogy van-e már párom. Nem akarok, de miért nem értik meg ezt mások is?

Figyelt kérdés
Már unom ezeket a kérdéseket.. Volt párom, az első nagyon rámtapadt, a második teljesen lehúzott lelkileg, kiszívta az energiám. Már senkihez sincs kedvem.. jobb egyedül, nem kell alkalmazkodni, nem tölti ki rajtad a rossz hangulatát stb.
2012. okt. 5. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Sosem fogják... Mondd hogy épp nincs kiszemelt. Vagy nem tudom. Ezek akárkivel összejönnek csak hogy ne legyenek egyedül? Mert ha ez a helyzet, akkor idióták és én a helyedben minimalizálnám a velük való kommunikációt.
2012. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg nekik, hogy te saját magadat szereted és szórakozz a reakcióikon ;)
2012. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyik füleden be a másikon ki. Az embereknek mindig lesz valami kérdeznivalójuk. Ha együtt vagytok, akkor miért nem költöztök össze. Ha összeköltöztök, miért nem házasodtak. Ha házasok vagytok, miért nincs gyerek. Ha van gyerek, miért nincs tesó...és így tovább.
2012. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Mondd azt, hogy már van egy néger férjed 30 centis farokkal és 6 közös gyermekkel. Így a mikor jegyzitek el egymást, mikor házasodtok, mikor lesz gyerek és mikor lesz kistestvér kérdéseket egyaránt kilövöd. :)
2012. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
ezzel én is így vagyok, sokszor megkaptam már! aztán mikor vége lett az egyetemnek ésmunkát kezdtünk keresni, fordult a kocka és elkezdtek irigyelni, hogy nekem egyszerűbb, elmehetek az ország másik végébe is dolgozni, meg nem vesztegettem el az időt egy pasira tanulás stb. helyett... talán csak ki kell várnod ezt neked is:)
2012. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
februárban váltam el, de engem is úton- útfélen az ismerősök erről faggatnak. Jobban érzem magam egyedül én is. Nem kell a randik alkalmával jópofizni, megjátszani a másik előtt, hogy milyen nem vagyok, nem kell alkalmazkodnom senkihez.
2012. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én mondjuk randizgatok, és ezt a részét szeretem is, csak egy kapcsolatra nincs időm (az egyéjszakások pedig nem nekem valók). Meg nem is találtam olyant, aki komolyan érdekel. Ha így lenne, belemennék egy kapcsolatba, szóval nincs elegem a férfiakból vagy hasonló, de nagyon jól érzem magam egyedül és nem érzem úgy hogy teljesebb lenne az életem egy kapcsolatban. Sosem értettem, hogy másoknak ez miért szúrja a szemét, de sajnos ez van:)
2012. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

én is ebben a cipőben járok.

azt hiszik szerintem páran hogy leszbikus vagyok.

2012. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25! lehet hogy rólam is gondoltál már ezt, igazából annyira nem zavar:) bár sosem hallottam vissza.
2012. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!