Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon nem birom...

Mit tegyek? Nagyon nem birom már a helyzetet! Egyfolytában sírok miatta.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,most fogok érettségizni. Anyámmal kell lennem egy szobában,egy ágyban kell vele aludnom. Már rosszul vagyok a gondolattól is. Mivel nincs külön szobám,de még egy külön sarkom se ami csak az enyém nem tudok hol tanulni,visszavonulni, egyszerűen csak létezni. Semmi magánszférám nincs.

Most is összevesztem a szüleimmel mindezt elmondtam, lekiabáltak olyan veszekedés lett,hogy apám meg is rángatott. Fontos tudni hogy 2 szobás a ház.Apámnak külön szobája van... Nem értem miért kell anyámmal lennem. Utálom már őt! Előttem vetkőzik, benyit MINDIG mikor fürdök,kutat a cuccaim között... nincs magánéletem. Most is öngyilkos akartam lenni... de még azt sem tudok... bemdntem a wcre becsuktam az ajtót de jött utánam nemsokkal hogy tovább veszekedjen velem.... a barátom felajánlotta,hogy aludjak nála de félek a szüleim reakciójától!Mit tegyek???:`(


2012. okt. 8. 22:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
28%
Érettségi után keresel munkát, és elköltözöl. Addig csak kibírod valahogy.
2012. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
18 éves vagy. A törvény szerint felnőtt ember. Ha a barátod felajánlja hogy nála aludj, akkor tessék odamenni és ott aludni. A szüleid nem sokat tudnak tenni.. Amúgy érdekelne hogy miért nem te vagy a másik szobában?? Miért vannak a szülők külön??
2012. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
félek így az érettsègi se lesz meg.... és még főiskolára is akartam menni. Abbol se lesz semmi...
2012. okt. 8. 22:34
 4/40 anonim ***** válasza:
63%

"18 éves vagy. A törvény szerint felnőtt ember. Ha a barátod felajánlja hogy nála aludj, akkor tessék odamenni és ott aludni. A szüleid nem sokat tudnak tenni.."


De tudnak. Mondjuk mivel 18 éves, akár ki is tehetik a lakásból, ha úgy gondolják. Szóval nem célravezető a szülei ellen hangolni a kérdezőt, amíg nincs önálló keresete.

2012. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
most átrohantam ide( másik szoba) szekrényt az ajto elé toltam, mert féltem tőlük.. meg ilyen rohamszerű tüneteim voltak gondolom a sírástól. Amugy most kérdeztem meg. Nem tudtak normális választ adni...
2012. okt. 8. 22:37
 6/40 anonim ***** válasza:
Attól még nem fogják kitagadni mert 1-2 éjszakát a barátjánál tölt el.
2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
nem merek kijönni a szobából. Már tegnap is erről volt szó, hogy ez nekem nem megy válasszuk ketté a szobát legalább egy gipszkartomfallal... de nem mert nincs rá pénz... ahha plazma tvre van...
2012. okt. 8. 22:39
 8/40 anonim ***** válasza:
Ezt te nem tudhatod, kedves előző. Láttam én már furcsa dolgokat szülőktől. Miért jó rontani az amúgy sem rőzsás helyzeten? A kérdezőnek el kell menni dolgozni érettségi után, és elköltözni, ha nem bírja az otthonlétet. Konfliktusmentes és ésszerű megoldás. Főiskolát munka mellett is elvégezték már jópáran, csak akarni kell.
2012. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
22%

ne f.ssal mar mindentol meg mindenkitol bakker. menj at a baratodhoz a szuleid meg azt reagalnak amit akarnak, felnott ember vagy. majd lehiggadnak.

az erettsegi meg meglesz ha azt akarod hogy meglegyen. hanyszor irtad le azt hogy felsz az eddigi kommentjedben szamold mar ossze. szeddossze magad es huzzal el abbol a lakasbol igy nem lehet elni hogy mindentol csak felsz.

2012. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
50 KG vagyok apám meg 150... szerinted?
2012. okt. 8. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!