Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
92%
Például meglátogathatnád azt a szerencsétlen gyereket.
2012. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
19%

Jelentsd fel zaklatásért. A láthatás jog, és nem kötelesség.

(Huh, most jönnek az ősanyák és jól lepontoznak...)

2012. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
92%

Nem nevezném zaklatásnak.. A gyerek apja Te vagy, és nem az új férj...

De ha Te ezt zaklatásnak veszed, nem hiányzik a gyereked..

akkor nem menj....

De később se rinyálj, hogy jaj nem láttad felnőni a SAJÁT

gyerekedet...

A vesztes Te és a gyereked...amit bepótolni nem lehet...

Gondolkozz kicsit....tudod mit???

Nagyon gondolkozz el a "zaklatáson"...

2012. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
89%
A gyereknek valóban van apja:te. Illő lenne látogatni. Ha a jelenlegi társad olyan bugyuta, hogy a gyerekeddel való kapcsolattartást máshoz járkálasnak értelmezi, akkor csak gratulálni szeretnek hozza.
2012. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 A kérdező kommentje:
Kettes, nem pontozlak le. Már nekem is megfordult a fejemben, amit mondasz, de nem szeretnék ennyire kicseszni velük, bár ha így folytatja, akkor kénytelen leszek a rendőrséghez fordulni.
2012. okt. 9. 09:08
 6/112 anonim ***** válasza:
89%
"a gyereknek van apja!" A soraidbol kiderul, hogy a gyereknek nincs apja, hiszen elvaltal a gyerek edesanyjatol, de a verszerinti apa, edesapa vagy, ami azt jelenti, hogy uj tarsad van, de a gyerek a tied! Elegge szanalmas, hogy ezt igy letudod irni, hogy terhet jelent a sajat gyereked!
2012. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 anonim ***** válasza:
82%
De szánalmas alak vagy te!!!!!!!
2012. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 A kérdező kommentje:
Az apa nem az, aki megcsinálja a gyereket, hanem az, aki tisztességesen felneveli. Erről még nem hallottatok?
2012. okt. 9. 09:12
 9/112 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező,a válás során csak a volt feleségedtől választottak el, a gyermekedtől nem. Jó lenne, ha ezt felfognád, mert úgy tűnik, nem sikerült megértened. Nem máshoz járkálnál, ha meglátogatnád a SAJÁT gyermekedet, hanem a gyermekedhez mennél.


(nyugodtan lehet lepontozni, nem érdekel.)

2012. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
54%
megkérdezhetem,hány éves a gyerek?
2012. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!