Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhagynátok a szerelmeteket...

Ti elhagynátok a szerelmeteket, ha kiderülne, hogy a lánya leszbikus?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy édesanyám párjának sikerül eladnia az előző lakását, így hozzánk költözik nemsokára.

Én nem otthon tanulok, így kb. kéthetente utazok haza. De olyankor nem sok vizet zavarok.

Én azt látom, hogy tényleg szeretik egymást, mindenki boldog, stb. De nem szeretném ezt elrontani, viszont lehet el kellene mondani, hogy a lányokat szeretem. (Édesanyám többször szerette volna, mert ha szereti a párja, akkor nem ez lesz a váló ok. De kértem, hogy ne tegye.)

Igazából a barátnőmmel nem sokszor találkozna, ritkán jön velem haza. Ő rendes, kedves lány, nem botránkoztatunk meg senkit, stb. Értelmes felnőtt nők vagyunk, szóval nem kellene "félnie" semmitől.

Ti elhagynátok? Egyáltalán mondjam el?

Köszönöm a normális válaszokat!



2012. okt. 10. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyis.

Hisz mi közöm van ehhez? Felnőtt nő vagy,nem kisgyerek akit pesztrálni kell.

Anyukád dolga ezt feldolgozni.

2012. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem érdekelne a párom gyerekének a szexuális érdeklődése. Annyi lenne az elvárások, hogy ne előttem essenek egymásnak. Az mindegy, hogy fiúval vagy lánnyal, de elvonulva
2012. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nem!

én elfogadnám... meg egyébként is, ha jól működik a kapcsolat, ez nem oszt, nem szoroz.

2012. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez ok rá? Ez olyan kérdés volt, hogy elhagyod-e a párodat, ha kiderül, hogy a huga szőke. Nem érdekel, hogy milyen orientációja van a párom gyerekének. Attól még szerethetem. Ha nem fogom szeretni, nem ezért nem fogom szeretni.
2012. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nem is értem, hogy jön össze a kettő...
2012. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én gyerekem, nem is voltam mellette gyerekkorától fogva, egy önálló felnőtt ember, semmi közöm hozzá.
2012. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért elhagyja anyukádat, akkor ennyit ért. Amúgy szerintem nem neked kell elmondani (semmi köze a párja felnőtt gyerekéhez). Mondja el anyukád. Ha nem fogadná el a gyerekemet akkor én tovább nem lennék amúgy vele.
2012. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene anyukádat elhagynia. Ne viccelj.
2012. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Én eleve nem értem, miért kellene ezt reklámozni? Az mindenkinek magánügye, hogy milyen a szexuális beállitottsága, aki hetero, az sem jelenti be, hogy az.


De ettöl függetlenül ha ez ok lenne arra, hogy egy jól müködö párkapcsolatot felrugjon, az elég furcsa lenne.

2012. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. nem zavarna, de sajnos nagyon sok ember ezt betegesnek gondolja, így sajnos nem lehet tudni, mi lenne a reakciója.

Nem hiszem, hogy el kéne mondani. Elvégre úgyse sokat jársz haza, kár lenne egy esetleges vitát kialakítani ezzel, ha nem jól reagálja le.

2012. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!