Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetne a jó döntés, hogy...

Mi lehetne a jó döntés, hogy senki ne sérüljön lelkileg?

Figyelt kérdés
Apósom a héten iszonyatosan megbántott, meggyanúsított hogy csalom a férjem egy olyan emberrel, akivel évtizedes barátságunk van.Egy héten többször is beugrik hozzánk, már évek óta. Persze a férjem leállította apóst, össze is vesztek rendesen.De! Ma is jött ez az illető, és apósom tett egy olyan megjegyzést, hogy "jött már k...ni", mellette persze majdnem fellökte szegényt. Egyszerűen úgy felment a pumpa bennem, hogy azt hittem szétrobbanok, hogy lehet valaki ilyen bunkó f...sz!! Borzalmasan őrlődöm, mert szívem szerint fognám a gyereket és mennék, de nem tudom a férjem mit tenne. Viszont én így itt nem maradok, nekem nem hiányzik, hogy idegbeteg legyek, főleg úgy, hogy a második babánkat várjuk. Teljesen kikészít ez a helyzet, mindig azt látom hogy húzgálja a száját, meg ugye ezek után tenni fogja a megjegyzéseket..... Iszonyatosan nagyot csalódtam benne, és egyáltalán nincs kedvem napról-napra bámulni a képét!! A gyereket is sajnálnám elvinni, a kis barátaitól, de ez már szerintem tarthatatlan lesz így...fogalmam sincs mit csináljak, úgy érzem én fogok beledilizni. Férjem hiába mondja hogy szarjam le, van amit már nem lehet. Én megértem őt is, de nem várhatja el ezek után, hogy még én legyek az aki nyel....
2012. okt. 12. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a barátod mehetne csak olyankor, amikor a ferjedet is otthon van.
2012. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a férjednek igaza van, sza*rd le. Sőt. Ha azt mondja az após, hogy a barátod jött k*rni, mondd meg hogy igen, úgyhogy ne zavarjon. Vagy hogy menjen tartsa a gyertyát. Ha már ilyen gyökér, akkor én személy szerint visszaszólogatnék neki, és közben lesz*rnám mit szól hozzá.
2012. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én először is beszélnék a férjeddel, hogy állítsa le végre az apóst megint, és aztán én is beszélnék fele hogy fogja be azt a mocskos pofáját, meg hogy ezek szerint ő az, aki mindig a szexre gondol, ne rajtad vezesse le.

Egyébként a másik ajánlatom az, hogy költözzetek el. Ne messzire, de el. A férjeddel együtt... mert látom, tesz a kapcsolatotokért, beszél apóssal, megért téged. Őt nem kéne büntetni az apja miatt. A végén meg fogod bánni, mert ha esetleg visszakozol, hiszen szereted, akkor lehet, büzskeségből tesz majd rád, és nem fogja folytatni.

2012. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapd el az öreg mellén a grabancot és ordits bele a pofájába vegyen vissza.Azért csinálja mert látja rajtad veled megteheti.Te védd meg magad légy tüzes menyecske.vagy megszokik vagy megszökik...Ilyen bunkóval csak igy lehet bánni lehet nem lesz egyből tökös ha emberére akad
2012. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!