Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegek az élettől, ez normális?

Rettegek az élettől, ez normális?

Figyelt kérdés
Szinte mindentől, rettegek attól hogy mi lesz ha nagyon szerelmes leszek aztán szakítok/elválok a páromtól, rettegek attól hogy autót fogok vezetni és balesetet szenvedek, rettegek attól hogy családom lesz és valami történik velük. Néha legszívesebben lemondanék mindenről, szerelemről, családról, csak hogy ne érjenek ilyen dolgok... Ez normális?
2012. okt. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B25 ***** válasza:
Ne félj. Nekem is volt ilyen időszak. De az életet élni kell. Nem szabad rettegni. Hiszen valaki mindig megvéd, megóv. Számomra ez a személy az Isten. Ezt nem akarom rád eröltetni. Sok sikert!!!! :D
2012. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem normális. Leszel úgyis szerelmes, és lehet, hogy nem az az illető lesz életed párja. De nem baj, majd a következő lehet az lesz. Igy nem tudod élni az életet, nem tudod élvezni.
2012. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én vagyok-e nem normális, vagy az élet, de velem is ez van!Bár nem is igazán félelemnek nevezném én, hanem egyfajta borúlátásnak, mindenre úgy gondolok, hogy biztos lesz valami rossz benne."Találok egy munkát és megint összeakadok valami bunkó kollégával", "biztos át fog b.szni a főnök","társat kellene találnom, de minek?Úgyis becsap, megcsal,stb"otthagy,stb","Kimegyek a lakásból és bármi bajom lehet, mi lesz akkor a gyerekemmel?!".És még folytathatnám.Nálam ez megy.Próbálok tenni ellene, de nem könnyű, próbálom a félelmeim ellenére is csinálni a dolgaim, megvalósítani a céljaim, mert egész életemben nem ülhetek rettegve a szoba sarkában, azért..
2012. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több ilyen ember van Magyarországon, ez teszi a munkanélküliség, a nyomor, pénztelenség, eladósodás, a sok szenny a tévéből, a mindenki mindenkivel mintakép a tévéből... És elég optimista ember vagyok, van munkám, még ha meggazdagodni ebből nem is fogok, de legalább nem halok éhen. Van egy párom, akivel szeretetben élünk egy pici házban, de boldogan! Lesz még szebb Világ is, higgyünk benne!
2012. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!