Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az anyám a...

Miért van az hogy az anyám a 14 éves húgomat hajnali kettőig is elengedi bulizni, én viszont nem mehetek sehova?

Figyelt kérdés

A húgom és az anyám sokkal közelebb állnak egymáshoz, hasonló az érdeklődési körük stb. Engem viszont nem érdekel semmi, ami őket igen. És a húgom hajnalig kint maradhat az utcán, de én amikor egyszer elmentem csak sétálni a barátnőimmel, 10 percenként hívogatott és kiabált hogy érjek már haza.

Én eddig nem jártam el sehova, most viszont szeretnék de anyám hisztizik hogy ő félt meg bla bla, de nem értem, miért engem félt, aki 17 éves, és ráadásul csak egy barátnőmékhez mennénk át páran. Miért nem a 14 éves húgomat félti, aki hajnalig az utcán randalírozik részegen a barátaival meg a pasijával?


17/L


2012. okt. 14. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra hogy megkérdezd anyukádat, hogy mi ennek az oka?
2012. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Azt válaszolta, hogy ahhoz amit a húgom csinál semmi közöm, engem meg azért hívogat, mert én eddig nem jártam el sehova, és "nem vagyok olyan életrevaló mint a húgom". Pedig én nem is discokba megyek, hanem a barátnőimhez!
2012. okt. 14. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőszülött gyereket mindig jobban féltik,mint a másodikat!De beszélgess el anyukáddal,mert ez bizalomhiányra utal!
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok vele beszélni. Bármikor, bármiről próbálok vele beszélgetni, mindig csak veszekedés lesz a vége.
2012. okt. 14. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
És apukád mit gondol minderről?
2012. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő nem velünk él, nem érdekli.
2012. okt. 14. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj értem! akkor elég nehéz neked!Próbálj meg határozottan fellépni vele szemben és mond el neki a véleményed a helyzetről! Talán segít!
2012. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, lehet jobban jársz ezzel. Tudom, kikészítő, átérzem, de így van.

A húgom 14 évesen mehetett már hajnalig bulizni, ihatott, cigizhetett. Mára, 17 éves fejjel nem tudja letenni a cigit, iszik és már elég durván drogozik is. Rendőrségi ügye is volt ebből, elvonóra jár, ami sajnos semmit nem ér nála. Ugyanis ő azt hiszi, így a jó, így a helyes, ahogy ő éli az életét. Bár kiabáltak volna vele 14 éves korában...

Nekem 17 évesen is néha, ha anyámra rájött, haza kellett jönnöm éjfélre vagy éjjel 1-re. Mindig hazajöttem, 1-2-szer lógtam el, akkor volt, hogy az ajtóban 2 pofon várt, amiért meglógtam. Viszont mára felelősségteljes, fiatal lány vagyok, a húgom viselkedése ellenére én mégcsak nem is próbáltam soha semmilyen drogot, nem dohányzom és csak alkalomadtán iszom alkoholt. Egyetemre járok (kettőre is), jól tanulok és nagyon jó irányba haladok a sikeres karrier felé.

Ez lett nálunk a különbség a kiabálás és a nem kiabálás között.

2012. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva diszkrimináció de a választ megírtad a kérdésben


"A húgom és az anyám sokkal közelebb állnak egymáshoz, hasonló az érdeklődési körük stb."


Utánna a szülő csodálkozik ha a lánya a 20-as éveiben éli ki magát munkakeresés helyett,ha meg teherbe esik azzal mégjobban jár

2012. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!