Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok ide járni de nem...

Nem akarok ide járni de nem foglalkozik vele senki. Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elmehessek?

Figyelt kérdés
Egyszer tettem fel egy kérdést ahol azt mondták h beszéljek az igazgatóval h átrakjanak egy másik iskolába de tették meg. Ez egy gyűjtőiskola ahol 10-ből 9 cigány, mindig verekedések vannak, lopások, egymásról letépik a nyakláncot, őrökkek járnak a tanárok mert régebben fenyegették őket, van egy csomó kamera, alig lehet onnan kijutni. Itt tényleg minden olyan mint egy börtönben. Utálok ide járni mert ha valaki belém köt én nem hagyom magam utána meg jön mindegyiknek az egész családja ha meg nem figyelek rájuk akkor biztos félek tőlük és azért cseszegetnek. A magatartásom miatt kerültem ide meg azért mert nem úgy tanultam ahogy kellett volna de ez már nekem is sok. Szóltam a szüleimnek h inkább buszozok, vonatozok órákat csak menjek innen el de azt mondták h nem bíznak bennem és jó vagyok itt helyben. Hát akkor nem fogok bejárni. De akkor meg 30 igazolatlan után sittre is mehet a szülő. Mit csináljak? Tényleg nagyon szar ez a hely.
2012. okt. 18. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Magadnak köszönheted! Viseld tetteidnek a súlyát!
2012. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom de inkább tanulok akkor. 16
2012. okt. 18. 11:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szüleid fognak sittre menni ha nem jársz be a suliba, hanem téged helyeznek ideiglenesen egy nevelőotthonba ahová szintén problémás gyerekeket raknak. Hidd el nekem ha ilyen helyre kerülsz a sulid már nem is tűnik annyira rossznak.

Nem tudom milyen a viselkedésed, de ha a szülők betettek egy speciális suliba, és ki is jelentik hogy nem bíznak benned akkor bizony valamit nagyon rosszul csináltál. Így nem sok lehetőséged van. Jobban mondva csak 1 lehetőséged van. Összeszorítod a szádat és jársz továbbra is a suliba. Rendesen tanulsz, és ha balhézni támad kedved akkor jusson eszedbe hogy mindenért te vagy a felelős

2012. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy a gyereknek rossz a magatartása, de nincs rossz gyerek, csak rosszul nevelt!

Ha éppen amiatt kerültél oda, mert neveletlen voltál és nem tanultál, miből gondolják a szüleid, hogy egy olyan helyen megjavulsz, ahol azt látod, lopnak, csalnak, hazudnak és őrökre van szükség a tanároknak?


Egyszerűen nem értem az embereket. Esetleg elrettentő példának jó volt, de most már elhozhatnának onnan, ha nem vagy olyan, mint ők, akkor egy gyötrelem lehet ilyen közegben élni.


Esetleg nincs más felnőtt , akihez segítségért fordulhatnál? Vagy anyukád, apukád látta már belülről milyen helyzetek uralkodnak? Ha nem, hívd be őket egyszer!

2012. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Én nem engedném, h működjenek ilyen gyűjtőiskolák. Ha engedném is szigorú pszichológiai teszteket csináltatnék a gyerekkel és a SZÜLEIVEL is! Ha az a gyerek nem agresszív és gonosz akkor nem egészen az a baj, mint amiért ezek a gyűjtősulik létrejöttek ez sok esetben ront is a problémán.

Én tudom milyen rossz ilyen suliba járni én is hasonlóba mentem, de akkor még nem voltak ennyire majom fiatalok, a tanárok egész jól elterelgették őket a pozitív irányban. De mostanában az a suli is olyan lehet, mint amilyennek most Te leírtad csak oda a cigányokon kívül mindenféle drogos meg verekedős arcok járnak.

2012. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 12:39 folytatás:

Szóval én nem támogatom ezeknek az intézményeknek a létrejöttét. VAgy ha létre is jön akkor oda olyan tanárok kellenek akik férfiak és ha a gyerek rossz és rászól a gyerek nem mer visszaszólni. Vannak jó nagy darab férfiak, csak az a baj velük, h sajna őket meg is kell fizetni...

24/N

2012. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj itt jó jegyeket szerezni, jó bizonyítványt kapni, hátha akkor a szüleid elhiszik, hogy hajlandó vagy tanulni. Akkor megbíznak benned és átíratnak.
2012. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szülő az, aki bedobja ilyen helyre a gyerekét, csak mert ő csődöt mondott a nevelésnél és továbbra se akar "kínlódni" ezzel?
2012. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En azt hiszem, hogy most megtanultad a leckét és most már talán a szüleid elvihetnének innen. Hiszen itt még jobban tanulod a rosszat.Nem értem a szüleidet, szeretnek téged egyáltalán?
2012. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!