Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd elegem lenni a férjem...

Kezd elegem lenni a férjem méreg drága hobbijából. Tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

A férjem mióta ismerem horgászik. Már milliókat költött horgász felszerelésekre. Nem szóltam érte soha egy szót se. Elmentek horgász túrára Romániába, Franciaországba, Angliába, Olaszországba stb. Alkalmanként néhány százezerért. Nem szóltam. Vett csónakot, vett terepjárót kizárólag horgászathoz. Nem szóltam.

Két éve viszont jött az új őrület. Saját horgásztó. Talált egy eladó tavat ami nagyon elhanyagolt állapotban volt. Megvette. Elkezdte rendbe tenni. Kikotorták, átalakították milliókért. Terep rendeztek milliókért. Halat telepítettek milliókért. Vett oda traktort, markolót, fűnyíró traktort milliókért. Kis faházat, stégeket épített rá milliókért. Vett egy csomó szerszámot még oda. Stihl gépeket, Viking fűnyírót, Gardena kéziszerszámokat szintén milliós nagyságrendben.

Ezt már nem lehet bírni. Minden pénzt arra a hülye tóra költ. De nem csinál ám belőle vállalkozást. Csak ő jár ki oda horgászni a saját kis birodalmába. Ami oké szuper dolog, de azért ez már eszméletlen sok pénzt felemészt.


Próbáljak tenni valamit, vagy hagyjam rá?


2012. okt. 19. 21:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen sok pénzetek van, akkor hagyd. Gondolom nem a kenyér árából veszi el a hobbijára a pénzt.
2012. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Most dicsekszel?
2012. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
csinálj te is valamit, amire milliókat lehet költeni.. és nincs vita.
2012. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
az enyém a vadászatra koltotte és én elmaradtam lassan mellete.Idoben gondolkodj mert nekem válás lett!!!
2012. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire szereti ezt csinálni, ne bántsd..még veszélyes is lehet, elkeseredik.. jobb lenne, ha depressziósan ülne a pénzeszsákján? Remélem, neked is van, ami szeretsz csinálni szabadidődben.
2012. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
"A férjem mióta ismerem horgászik..." tehát te így szerettél bele,akkor most viseld hogy a milláitokat erre költi...
2012. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
csinálj pénzt a horgászatából.Alapíts egy horgászklubbot belepő díjjal.Vagy esetleg a férjed lehetne hobbiból oktató.Abból is lenne egy kis pénz.
2012. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hobbija mellett téged sem hanyagol el,akkor nem hatalmas a probléma.

Téged leköt valami?

Keress te is magadnak valami jó elfoglaltságot.

2012. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Például tenyéssz csontikat :D!
2012. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Azért van mit ennetek?
2012. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!