Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám kiborít! Jó ötlet...

Az anyám kiborít! Jó ötlet lenne oda költözni a 18 éves fiúmhoz?

Figyelt kérdés
Alig enged el valahova, és ha el is mehetek akkor is óránként felhív az anyám és nem bírom már... A fiúm 18 éves, a szüleivel él de dolgozik. Én 15 vagyok.
2012. okt. 20. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig ő felel érted, nem költözhetsz el tőle. hacsak suli miatt nem mész el kollégiumba
2012. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen összeköltözni felelőtlenség,még gyerekek vagytok mindktten ehhez,a kanod meg bármikor otthagyhat,utána hova mennél?csövezni a BLAHA Lujzára?
2012. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál a pont. Mellesleg ne vedd zokon, ha csak ennyi a problémád, szerintem te reagálod túl, de nagyon.
2012. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak nem akarja hogy bajod essen, ezért enged el ritkán és ezért telefonálgat óránként amikor elenged. Ha ennyire zavar, akkor ülj le és próbálj meg beszélgetni vele a dologról, ha meg a beszélgetés nem segít, akkor azt a három évet még túléled. A pasidhoz költözni egyáltalán nem jó ötlet.
2012. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
2-es vagyok,nekem alkoholista a nevelőfaterom,állandó veszekedések voltak otthon gyerekkoromban,és kibírtam,a te kis piti problémád ehhez képest kismiska
2012. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
igen. ez az egyetlen helyes lépés.
2012. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor költözz el otthonról, ha nagykorú vagy, és van önálló havi fix jövedelmed!
2012. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Amig nem vagy nagykorú, addig nem költözhetsz el otthonról, mert akár rendörséggel is visszavitethet.

2. A barátodhoz költözni hülyeség, mert két hónap múlva már nem lesztek együtt, és akkor hová mégy?.

3. Erösen kérdéses, hogy a barátod szülei befogadnának-e téged.

4. Ha elköltöznél, akkor MIBÖL lesz meg? Mert ugye anyád nem köteles neked fizetni, "csak" a saját háztartásában eltartani.

2012. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz vagy, de sebaj, majd kinövöd. Anyád, jó, hogy aggódik érted. Joggal is, ha ilyen ökörségek forognak a kis agyacskádban. 15 éves korodban az iskolapadban a helyed, utána meg otthon.
2012. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson.
2012. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!