Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem az apám egyik barátján...

Tetszem az apám egyik barátjának? Lenne esélyem? Szülők, ti mit szólnátok, ha idősebb barátja lenne a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik,mert nem az a sörhasú pasi,hanem minden nap sportol(nyáron láttam félmeztelenül és olyan teste van,hogy azta...),van stílusa,vicces és udvarias.De egy nőcsábász,mindenki azt gondolja,hogy neki már az életben nem lesz családja.Ő olyan tipikus agglegény,folyton külföldön van(imád utazni),pénzzel bármit elintéz és éli a gondtalan életét.


Múlt héten véletlenül összefutottunk a belvárosban,elhívott ebédelni és utána haza is hozott.Tök jót beszélgettünk és mondta,hogy pár napra elutazik,de miután hazajött,találkozhatnánk esetleg,ha van hozzá kedvem.Talán őrült gondolat,de nem lehet,hogy tetszem neki?

Lehet,hogy csak én kombinálom túl...


De ha tetszem neki,akkor még itt vannak a szüleim.Nem hiszem,hogy repdesnének az örömtől,ha ez kiderülne.Ha a ti lányotoknak lenne idősebb barátja,hogy reagálnátok?Kiakadnátok vagy nem érdekelne a dolog?

Köszönöm a válaszaitokat.



2012. okt. 22. 15:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Attól függ tényleg nőcsábász-e, szerintem nem a kor fő probléma, inkább a faszi életvitele.


Hány éves vagy egyébként?

2012. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%

Valóban nem mindegy hogy hány éves vagy!?

A pasiról meg annyit, hogy biztosan csak egy állomás lennél az életében. Vagy csak pár lakalom.

Érdemes elkondolkodni rajta, hogy megéri-e szenvedni utánna!

2012. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%

Ez az én környezetemben elképzelhetetlen, cimborám lányával biztosan nem gabalyodnék össze és nem lenne olyan barátom aki az én lányommal kezdene.

Ha lenne ilyen kialakulóban biztosan a Dunáig rugdalnám.

Most ugye azt az alaphelyzetet vesszük alapul hogy apukád és a barátja egy korosztály.

2012. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Bocsánat,azt elfelejtettem leírni,hogy én 18 leszek januárban,ő 34 éves.


Sajnos tényleg nőcsábász,ezt én is tudom,meg beszélgettünk is és mondta,hogy eddig a leghosszabb kapcsolata 5 hét volt,de az is gimnazista korában volt.

De kérdeztem tőle,hogy nem akar-e családot vagy csak egy komolyabb kapcsolatot és mondta,hogyha lenne kiért,akkor megváltozna.Szóval nem teljesen reménytelen a dolog...

2012. okt. 22. 16:05
 5/46 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen férfiakat marha nehéz levenni a lábukról.


Szóval,ha lenne kiért.

Annak a titokzatos "ki"-nek olyat kell nyújtania, hogy csak na, hiszen ő bárkit megkaphat, neki mindnél jobbnak kell lennie.


Ezért is meddő álom ez általában.

2012. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:
87%
szerintem nagyon gyorsan felejtsd el.
2012. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Quorra ***** válasza:
87%
Igen, tetszel neki! De még sok száz nő tetszik neki melletted. Nem érdemes egy ilyen "kapcsolatba" belebonyolódni, mert ebből te NEM jössz ki győztesen!
2012. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
Majdnem kétszer annyi idős, mint Te, mégis mit akarsz tőle? 16-17 év korkülönbség nagyon sok ebben a korban, később talán csak-csak beleférne, de így...?
2012. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
94%

Igen, egy ilyen kapcsolatban csak egy módon lehet győzni, ha mindössze annyi a célod, mint neki. Meg akarod élni, meg akarod tapasztalni, de többet nem akarsz.


Ez viszont színtiszta győzelem.

2012. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
82%

A korkülönbség nem vészesen nagy, nem ezzel van a gond. Sokkal inkább azzal, hogy Te már családalapításról beszélsz, pedig ez a pasi valószínűleg még nincs abban a lelkiállapotban, hogy megállapodjon.


Ha Te benne lennél ebben úgy is, hogy nem tervezel, nem szeretsz bele, nem éled bele magad nyakig, hanem csak úgy állsz neki, hogy lesz, ami lesz, vágj bele. Legfeljebb lesz pár izgalmas randid, amikor a tenyerén hordoz, jó szex, esetleg pár wellness-hétvége, és lép tovább. Ha úgy állsz hozzá, hogy ez belefér Nálad, csak nyerhetsz vele.


Ha Te már családról álmodsz, meg akarod változtatni, elvárásaid vannak, akkor csúnya vége lesz.


Gondold végig, hogy ha összejönnél vele, mit várnál tőle, és ez alapján dönts. Ha el tudsz tekinteni attól, hogy tartós kapcsolatban gondolkozz, vágj bele. Tapasztalatból mondom, ennyi idősként legalább akkora élmény a szex egy harmincas pasival, mint amekkora a közvélemény szerint neki egy 18 évessel. ;)

2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!