Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek a barátom anyukájáva...

Beszéljek a barátom anyukájával? Miattam balhéznak és válni akar. Annyira ciki

Figyelt kérdés

A barátommal titokban együtt vagyunk,mert még nem szeretnénk,hogy fény derüljön a kapcsolatunkra bizonyos tényezők miatt.

A hétvégén a szülei elutaztak és ott aludtam náluk.Az egyik fehérneműmet ott felejtettem és a barátom anyukája tegnap megtalálta és azt hiszi,hogy a barátom apukája megcsalja,mert mikor kérdezte a barátomat,hogy nem volt-e nála valaki a hétvégén,akkor azt mondta,hogy nem,végig egyedül volt.

Az a baj,hogy már többször volt vita a szülei között félrelépések miatt és most nagyon ki van az anyukája.A barátom mondta,hogy ne mondjak az anyukájának semmit,pár hét és el is felejti a dolgot,úgysem fogja beadni a válópert,csak hisztizik.De akkor is,olyan hangulat van náluk,mintha meghalt volna valaki.A barátom apukája pl. beköltözött az egyik vendégszobába,az anyukája nem szól hozzá,ha otthon van,a párom anyukája elmegy valahová.



Talán beszélnem kéne az anyukájával,de ez annyira ciki...:/

Megígértem a barátomnak,hogy nem mondok neki semmit,de nem akarom,hogy miattam váljanak el.

15L



2012. okt. 24. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a barátod nem vállal fel a szülei elõtt? Hány éves a barátod? Nem szép dolog ekkora bajt okozni a szülõknek, én nem birnám ki, hogy ne mondjam el, mi történt.
2012. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Te hány bugyogót vagy melltartót hordasz magadnál? Szép kis sztori!:):)
2012. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:???

2. válaszoló:Nem az,hogy nem vállal fel,mert ismernek,de azt nem tudják,hogy járunk.Én is így akartam,nem csak a barátom.Ő is 15.A barátom megígértette velem,hogy nem szólok ebbe bele,mert tudja,hogy úgysem lesz az egészből semmi,már elégszer végighallgatta ezeket a veszekedéseket,de akkor is...

3.válaszoló:Nem tudom,te hány fehérneműt viszel magaddal,ha mész valahová aludni,de én szeretek minden nap új melltartót és bugyit felvenni.

2012. okt. 24. 21:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A sztori ott sántít, hogy a szülők együtt utaztak el. Akkor a kedves papa hogyan is tudott mással mókázni pont azon a hétvégén?!

Egyébként is, jobban kellene vigyáznod a bugyidra, minden téren!

2012. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2-en még fiatalok vagytok, nem csodálom, hogy a fiugyerek szégyelli magát a szülei elõtt, azért nem akarja, hogy megtudják az igazságot.

Igen valóban a szülõk együtt utaztak, akkor mi is a kérdés?

2012. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A szülők együtt utaztak el. Akkor hogy a pitébe tudott volna apuci otthon kufircolni??? Hagyjad már magad :D
2012. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Te h@lyének nézel bennünket, ezzel a kérdéseddel, mint téged a barátod!:):):)
2012. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy együtt utaztak el, még hagyhatott volna más időpontban is valaki egy bugyit. Anya gondolom azt gondolja, hogy csak most került elő.

Te pedig köteles vagy elmondani az anyának, ez nem ciki. A barátod egy ostoba f*sz, ilyen nincs, hogy pár hét és elfelejti. Nem fogja. Ne tedd tönkre azt a nőt, feleség vagyok, anya vagyok, hidd el, nagyon nagy kárt teszel ha hallgatsz. A barátod vállalja fel, hogy van barátnője, ez sokkal kisebb probléma lenne ha kiderül, mint az, hogy az asszony azt hiszi, hogy a saját otthonában megcsalják. Mondd el!

2012. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!