Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezem! Találtatok...

Szülőktől kérdezem! Találtatok már óvszert gyereketeknél, akár véletlenül, akár direkt? Használtat, használatlant? Hogy reogáltatok, beszéltetek a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A óvszerről annyit mondanék, hogy az még lehet, hogy semmit sem jelent. Azt kíváncsiságból is megveszik, kibontják, nézegetik, felfújják .:D Vagy az "úgysem mered megvenni" játék ment a bolt előtt. Tudom. Mi is voltunk ilyenek. xD
2009. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki, ha van nála, legalább van annyira felnőtt, hogy védekezzen és ne okozzon később fejfájást nektek, vagy a barátnője szüleinek. Én megdicsérném, hogy legalább van ennyi esze.
2009. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem szülő vagyok, gyerek. és a minap elől maradt egy használt óvszer, és apám bejött szobába, nem tudom látta-e. és érdekel amúgy mit gondolnak a szülők :)
2009. aug. 10. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért, neked egy használt óvszerről mi jutna az eszedbe? XD
2009. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Bár nem vagyok szülő, de mint felnőtt gyerek talán tudok segíteni :) mielőtt elvesztettem volna a szüzességem, legalább 20 óvszer fordult meg a kezemben. Kaptam, találtam, csentem boltból, osztogatták az utcán. A szobámban is tároltam őket sokáig. Pedig szexhez még közöm se volt. Hogy mire használtam? amikor unatkoztam megtöltöttem vízzel vagy fogdostam hogy milyen síkos, bevittem a suliba ott egymást dobáltuk vele, felfújtuk vagy ráhúztuk a csontváz fejére :) mindezt 17-18 évesen, pedig abban a korban már sokan túlvannak a szexen mi mégis ezen szórakoztunk.

Úgyhogy nem kell megijedni, nem kell feltétlen rosszra gondolni! :)

22L

2009. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Használt óvszer, hogy marad elől? :O Benne a sperma meg minden? :O
2009. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Jaaaaaaaaaaa akkor tárgytalan amit írtam!

Ha használt volt akkor egyértelmű: a gyerek szexelt valakivel. Miért szerinted?

2009. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

20/L vagyok.. a barátommal az elején óvszerrel védekeztünk (azóta áttértünk a tabira), és hát itt voltunk pont nálunk amikor egymásnak estünk. A tasak meg bekerült a szekrény alá, barátom találta meg és gyorsan zsebre vágta, hogy nehogy más találja meg.

Aztán elfelejtette és az anyja megtalálta a zsebében, amikor mosni akart. így derült ki, hogy nem szűz.. :P

2009. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Az én szekrényemben van 2 használatlan óvszer. Nincs eldugva annyira, csak azok ne lássák akik nincsenek felhatalmazva arra hogy a szekrénybe nyúlkáljanak. Anyu talált már használtat is. Egyszer kidobtuk a használt óvszert az ablakon. Persze télen..ráesett a hó..2 napra rá elolvadt, ott volt az óvszer. Senki nem tudta hogy a miénk.

Anyukám meg rendszeresen látta a szemetesben, a papírzsepibe csomagolt óvszert. Egyszer sem szólt érte!

2009. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ami nálam maradt kint, az volt használva, de nem abba lett befejezve. de amúgy úgy szokott, hogy becsomagoljuk és reggelig a földön van, utána van elrakva.
2009. aug. 10. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!