Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van hogy utál a növérem?...

Mért van hogy utál a növérem? Nem voltunk soha olyan jóba, de most aztán meg hogy 22éves vagyok és babám lesz egyszerüen lehord és mindenkinek rólam beszél mitcsinálok, mit nem csinálok, nekem már nagyon fáj mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irígykedik. Kérdezz rá konkrétan, hogy mi az, ami nem tetszik neki benned, mivel van problémája. Ne idegesen, meg ilyesmi, csak szép tárgyilagosan.
2008. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én már probáltam ,anyámon keresztül mert vele beszél velem nem de még köszönni sem nagyon. Szinte már rögeszmés nálla.:(((((
2008. máj. 22. 12:20
 3/7 anonim válasza:
100%
Egy ok lehet a testvérek közötti rivalizálás, ami kicsit talán elhúzódott. Általában az idősebb testvér azért haragszik a fiatalabbra, mert úgy érzi, hogy a család már csak a kissebre figyel. A kicsit meg mindig hátszéllel indul, mert az ő nevelésében a szülők rutinosabbak. Namost, azzal, hogy te babát vársz, a nővéred úgy érzi, hogy újra nem foglalkozik vele senki, hogy megint te vagy a középpontban, megint rólad beszél mindenki, és veled dicskednek a szüleid. Jó megoldást nem igazán tudok. Esetleg tanácsolhatom GORDON - EMBERI KAPCSOLATOK c. könyvét, abban van szó az ilyen konfliktus helyzet megoldásáról. DE! Ezt az ellentétet nem te tudod feloldani, hanem a családtagok, azzal, hogy többet figyelnek rá, stb., vagyis őt helyezik a középpontba, pl. úgy, hogy "Milyen nagyszerű nagynéni leszel:)"
2008. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tuti féltékeny.hiäba a növéred..nem szép töle hogy igy viselkedik.a babväräsod ne rontsd el ilyen miatt,ne idegeskedj!én 21 multam és a kisfiam 7 honapos,és sokan voltak akik a csalädban is irigykedtek aztän ebszeltek ahätam mögött..mellesleg oldog pärkapcsolatom van,külföldön élek a babäm apucijäval és a babommal.hagyd räjukne foglalkozz velük-vele.remelem nem vele élsz egy fedél alatt.märmint a tesoddal,mert igy eleg nehez terhesen elviselni az iylen "gonosz"embereket.kitartäs!
2008. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom...én 23 éves vagyok, nővérem 25 éves. Viszonylag jó testvérek voltunk mindig is, sok-sok veszekedésel:-). 12 hetes kismama vagyok, de amikor megtudta, hogy babaát várok, teljesen megváltozott. Ha találkozunk lesi minden kívánságomat, átölel, puszilgat, büzske rá, hogy a húga terhes. Mondhatom, hogy úgy érzem magam, amikor még kicsi voltam, és ő megölelt, olyan jó érzés.

Sajnálom..

2008. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megertem, hogy faj es ertetlenul allsz az egesz elott.

Nekem egy mostoha noverem van aki egy igazi rohadas. Mindenkit utal aki nem ugy ugral ahogy o es a fu se no, ahova lep. Anyunak sikerult ferjhez adnia anno - szo szerint!!!!- nagyon szerencsesen de a ferje szuleit sem allhatta ki soha. Pedig nagyon rendes, joindulatu emberek voltak. A sajat anyjat par eve ismerte meg de az sem nagyon volt ra kivancsi....

Engem mindig utalt. Az Anyamat is pedig felnevelte es fel elete rament arra, hogy egy ilyen kis hulye kurvat emberre probaljon formalni.

Az ido telik a kolykei 16 es 14 evesek.

En mindig azt mondtam az Anyunak, hogy higyje el, a picsa mindenert meg fog fizetni amit elete soran muvelt...es tortenik...a kolykei most kezdtek...idegi problemaik vannak, hazudnak neki es soroljam? Gondolom lehuzzak ha tudjak ahogy ezt az anyjuktol lattak -a neveloapamon keresztul. Mert szegeny oregnek o az egyszem picsa kolyke es allandoan pumpolja ot persze titokban. Egyszer azonban szembe kellett nezzen a tennyel mikor azt talalta mondani, most nincs, hat nem volt szivesen latott vendeg egy darabig....

Nagyon sajnalom.

A novered meg tul fiatal, hogy felfogja a mocskos szajaert meg fog fizetni....

Tudom, hogy zavar de meg kell tanulnunk varni es hidd el mikor kapja majd az elettol a lecket, nem fogja erteni, hiszen o olyan jo mindenkihez...neked pedig nem lesz benne oromod ahogy en is inkabb sajanalom a mostoha noveremmet az ostoba agya miatt.

De mondenki megfizet a tette alapjan. Minden keresre jon valasz es altalaban nem azonnal.

En egy tizessel vagyok nallad idosebb. Ezt tapasztaltam az eletben. Nagyon vigyaznunk kell es soha nem szabad rosszat kivanni masnak ha valaki nem volt jo hozzank max. annyit, amennyit mi kaptunk az illetotol de meg azzal is vigyazni kell.

HA konfrontalnad a novered sosemmondana a szemedbe, hogy mi a baja. SOHA.

2008. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!! Igen ez lehetne az hogy a család rám figyel de ezt sem lehet mondani mert a páromnál lakom! Anyámék nem nagyon fogadták el a helyzetet. Én már meg sem szólalok mert anyám elmondja növéremnek. növérem 23. Igen lehet hogy féltékeny mert nekem jobb a kapcsolatom.Na már csak abban bízom hogy mellettük kaptunk egy házat, és változik.


Köszönöm a válaszokat!!!

2008. máj. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!