Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám túlságo...

Agyblokkoló kérdése:

Mit csináljak ha anyám túlságosan félt?

Figyelt kérdés
Azt szeretné ha egy helyi szakmunkásba menjek ne egy távolibb gimibe de én oda szeretnék.Attol félnek hogy valami rosszat foggok csinálni pedig én nem is olyan szívesen lennék koleszos inkább szeretnék egy proba időt hogy jó e nekem a kolesz vagy nem de ha nem akkor inkább buszozgatok.Így is rossz az átlagom de talán oda ha mázlim van felvesznek.Nem írtam túll sokat de kérdezzetek nyugotan ha valamit nem értetek!

2012. nov. 2. 08:51
 1/3 zkriszti3 ***** válasza:
Nem csoda ha a szüleid féltenek, hiszen szeretnek !Még van időd bizonyítani,hogy tudsz te többet is nyújtani.Mindenképpen aggódni fognak,de nem azért,hogy te mit csinálsz a távolban.Erősödj meg lelkileg,mond nemet a barátok csábításának,javítsd ki a jegyeidet.
2012. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
engem is féltettek,most is féltenek de elengedtek a távolibb suliba,bár én bejárós vagyok! nekem annyit mondtak biznak bennem de ha 1x is megbukok êvvégén hoznak a helyi suliba ahova ők eredetileg is akartak vinni. bleegyeztem és 10.es vagyok.
2012. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amíg van időd az esetleges költözésedig, bizonyítsd be nekik, hogy FELELŐSSÉGTELJES és ÖNÁLLÓ vagy.Ha lány vagy akkor érthetőbb miért féltenek nagyon...de egy anyuka mindig félti a gyerekét...pláne kiengedni a ,,nagy világba" .Hasonló helyzetbe vagyunk, csak én külföldre mennék modellkedni...azt az ultimátumot kaptam a szüleimtől, hogy meg kell mutatnom amíg itthon vagyok, hogy képes vagyok GONDOSKODNI MAGAMRÓL, és felelősségteljes döntéseket tudok hozni. Ne legyél kajla, mutasd meg a szüleidnek, hogy komolyan gondolod az egészet...sok szerencsét:)
2012. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!