Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lelki terror ellen?

Mit tegyek a lelki terror ellen?

Figyelt kérdés
13 éve élünk együtt. Van két gyerekünk. És egyszerűen minden nap gyomorideggel fekszem és kelek. Sose emelne kezet rám a párom, de állandóan megaláz az utcán mások előtt és otthon is "bánt". Nem mondhatok neki ellent, mert az sose jó, amit én mondok. Ha mégis ellenkezem, elkezd velem kiabálni és megszégyenít. Nagyon apró-cseprő dolgokon kapja fel a vizet. AMik tulajdonképpen totál jelentéktelenek. Én szeretem őt és a gyerekek miatt nem is akarnék elválni. Meg, amúgy ezzel is fenyeget, hogy beadja a válópert, mert velem nem lehet együtt élni szerinte és elveszi tőlem a gyerekeket, mert szerinte én idegileg labilis vagyok, és kicsinálna, egyből nála lennének a gyerekek. Nem tudom, hogy jutottunk el idáig. Nagyon bánt ez az egész. A pici lányom még csak 1 éves a nagy 6.

2012. nov. 3. 17:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mostanában vált ilyenné a kapcsolatunk. Én úgy gondolom, hogy túl sok mindennek akar megfelelni, nagyon összegyülemlenek körülötte a dolgok és rajtam vezeti le. 3 helyen dolgozik, próbál minél több bevételre szert tenni. De még így sem elég mindenre. Nem rossz ember ő, a gyerekeket is imádja. Tudom, ez most védekezésnek tűnik, de tényleg itt van. Senki nem hinné el nekem, hogy milyen is tud lenni valójában. Mindenki nagyon jó embernek tartja őt. Csak akkor bújik ki a szög a zsákból, ha ellenkezem. Ezidáig harmónikusan éltünk. Nem lehet vele megbeszélni, mert, amikor közöltem vele, hogy ő bizony lelkileg terrorizál, csak kinevetett. Én nem igazán szoktam felemelni a hangom, szerintem ez is idegesíti. Amikor ő kiabál, én teljesen halkan válaszolok, ettől totál kiakad és még jobban mondja. Már tényleg nagyon sokat van gyomoridegem, mert már előre "félek", hogy mibe köt bele vagy mikor válaszolok rosszul. Olyan zavaros ez az egész. Én sem értem igazán.
2012. nov. 4. 22:27
 12/13 anonim válasza:
Szia! Talan tudok neked segiteni!
2014. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2017. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!