Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehet...

Szerintetek hogyan lehet erről "leszokni"? Próbálom élni a saját életem mégis mindig azt várom, hogy mikor hív vagy küld sms-t. Nagyon rossz érzés. Tudom, hogy butaság mégsem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehezen... :(
2012. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sehogy!! Ha ő is pozitívan áll hozzád, akkor egy idő után elhiszed neki, hogy oda van érted, és nem bizonyítást vársz minden hívásban vagy smsben. Hanem kedvességet érzel, hogy gondol rád.

Viszont ha reménytelen a dolog, akkor hiába várod.. :/

2012. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Friss pár vagytok? Mert akkor ez azért eléggé normálisnak mondható :) Most én is ebben a fázisban vagyok, de hát tényleg nem régóta vagyunk együtt, így ezt nem vagyok hajlandó kórosnak tekinteni :) Előbb-utóbb majd visszaáll a rend és nem azt fogod lesni állandóan, hogy mikor jelentkezik.

Amúgy meg tereld el a figyelmed valamivel egy kicsit, mit tudom én, olvass, mosogass, vagy akármi.

2012. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!