Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/Barátnők, akiknek...

Feleségek/Barátnők, akiknek külföldön dolgozik a párotok! Milyen időközönként beszéltek a külföldön dolgozó párotokkal?

Figyelt kérdés
Én eddig minden nap beszéltem a párommal telefonon,de a mai beszélgetésnél ő arra próbált rávenni,hogy elég lenne,ha csak mondjuk 2 naponta dumálnánk hiszen úgysem történik semmi és van úgy,hogy tényleg csak a semmiről beszélünk :D .Igaza van amúgy ,tudom...

2012. nov. 7. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Velünk sem történt semmi extra általában, de mégis naponta beszéltem a férjemmel, volt, hogy többször is, amikor csak lehetőség nyílt rá.


Pedig én 3 hetente hazajöhettem, de akkor is annyira őrülten hiányoztunk egymásnak, hogy így is kínszenvedés volt egymás nélkül.

A semmiről is jobb volt beszélni, mint nem hallani és látni.


Nekem ennek fényében nagyon fura, hogy a te párod ezt kéri...

2012. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem barátja is kint van. Ők minden nap beszélnek, de van hogy csak pár szót, van hogy órákat.
2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok együtt a barátommal,aki külföldön lakik,1 hetenként beszélünk
2012. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte 2-3 naponta beszéltünk telefonon, de ahogy telt az idő mindennap. Elsősorban párom volt rajta, hogy mindennap. Én az anyagiak miatt mindig megemlítettem, hogy kevesebbet, de nem így akarta. Nem tudom miért kéri ezt a párod, de ne gondolj rosszra, lehet fáradt, vagy esetleg nem mindig tudja jól megoldani, hogy egyedül legyen. vannak kollégák, szobatársak. Próbálták kissé cikizni a páromat is, de mivel már régi motoros, és kissé korosabb is, ezt megoldotta.
2012. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk a párommal teljesen jó,már több mint tiz éve együtt vagyunk.Nincs is gond a napi beszélgetéssel a párom szerint,ha normális vagyok... Sajnos hajlamos vagyok panaszkodni hogy nekem milyen rossz nélküle stb,pedig ő van nehezebb helyzetben,neki kell heteket nélkülünk töltenie.Azt mondja ő nem a hisztire kiváncsi,hanem támogatást várna,hiszen értünk dolgozik.A fő bajom,hogy nagyon nehezen viselem a hiányát... :( Azt szereti,ha vidám vagyok ...nem jó neki naponta a lelkizésemet hallgatni.
2012. nov. 7. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából olyan, mint ha együtt élnétek, és a párod arra kérne, hogy csak minden másnap beszélgessetek, mert nincs miről. :-O Ebben a tekintetben nincs különbség, hogy együtt éltek-e vagy távkapcsolatban, ha nincs miről beszélnie, nincs mit megosztania veled, az már szerintem nem jó jel. Főleg, hogy egész nap nem tudtok egymásról semmit. Nekem nem lenne jó érzésem, nem tudtok valahogy mégis összeköltözni?
2012. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
10 éve együtt élünk közös gyerekünk van .Külföldön dolgozik jelenleg,4 hetente jár haza.Mondom,mi alapból napi szinten beszélünk telefonon,nincs is gond közöttünk,csak ma valamiért érzékenyebb hangulatban vagyok,és diliztem a telefonba.Ilyenkor mondja,hogy ha ilyen vagyok,ne beszéljünk csak 2 naponta,de én ezt most nagyon a lelkemre vettem.Nem lesz itt gond tudom,csak kiváncsi voltam mások,akik hasonló helyzetben vannak,milyen időközönként beszélnek.Tényleg felesleges-e a minden napi telefon?
2012. nov. 7. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Jogos a parod kerese. Mi is tavkapcsolatban elunk, en is nehezen viselem. Volt egy ido mikor rengeteget panaszkodtam, mig egy napon ki nem osztott a baratom, hogy ezert felesleges beszelnunk,nem kivancsi erre, mar nincs kedve felhivni, nem is igy szeretett belem.

Azota visszafogom magam, igyekszem elfoglalni magam a delutanokon.

Ha azt akarod, hogy ne szivesen beszeljen veled a parod, hanem csak muszajbol, akkor folytasd tovabb. Neki rosszabb, valoban tarsra lenne szuksege, nem arra, hogy o legyen a lelki szemetesladad.

2012. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Uhh, totál ugyanilyen helyzetben vagyunk mi is!

Több, mint 3 éve vagyunk együtt. 1 hónapja ment ki. Naponta beszélünk, sokszor említem neki mennyire hiányzik, nagyon nehezen viselem.Ő is jött már nekem ezzel a dologgal, hogy beszéljünk néha napok kihagyásával, de mivel mindketten nagyon szeretjük egymást, nem bírjuk ki.

2012. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kedves 20:55-ös 100%-ban rátapintottál a lényegre,pontosan erről van szó nálunk is !Azóta tegnap este megbeszéltük normálisan a dolgokat,nincsen nálunk semmi gond,csak vissza kell fognom magam a panaszkodás terén + ha tényleg nem történt semmi különös,legyen elég ,hogy minden oké,szeretjük egymást stb... ne akarjam húzni a telefonbeszélgetés idejét feleslegesen,majd beszélünk másnap+úgyis hivjuk egymást,ha valami történik.Mindegy a lényeg,hogy megnyugodtam és beláttam,hogy igaza van,tényleg nem lehet nagy élmény úgy beszélnie velem,ha sirós,panaszkodós vagyok ...
2012. nov. 8. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!