Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal lassan 6 éve...

A barátommal lassan 6 éve leszünk együtt, és az utóbbi napokban azt mondta hogy már nem szeret annyira mint régen, mert nem érzi, hogy én tényleg szeretem. Pedig nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Hogy mutathatnám ki hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Biztos azért említette, hogy Te mond ki a szakitást. Lehet van már valakije, megcsalt.

Biztos társkeresőzik is.

2012. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
6 év egy pár életében azt jelenti, hogy a következő a hetedik lesz és az nagy vízválasztó. Teljesen természetes, hogy már nem azzal a szenvedélyes szerelemmel szeretitek egymást, mint az első években, mert az érzelmeknek sok árnyalatuk van, de ezt legfeljebb érezni lehet, de elmagyarázni nem. Ha erős bennetek az összetartozás érzése akkor ezen együtt fogtok átlendülni, ha nem akkor külön válnak az útjaitok.
2012. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
néz rá úgy, olyan tekintettel néha, hogy szereted.
2012. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A figyelem hiánya, ez elég gyakori érzés sajnos egy hosszú kapcsolatban. Figyelj rá úgy, mint rég, más módszer nincs. Szervezzetek közös programokat, lepjétek meg egymást, kedveskedjetek egymásna. Másképp nem megy, egy meglévő kapcsolaton nagyon sokat kell dolgozni, hogy jó maradjon!
2012. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell bizonyítanod,hogy szereted.Éreznie kell.Ha benne kevésbé ég a tűz,azért ne érezd magad felelősnek.
2012. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy az előző válaszoló írta. Szó szerint.
2012. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!