Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy két testvérem aki a...

Van egy két testvérem aki a saját makacssága és önfejűsége miatt nem tartja velem a kapcsolatot. De a testvéreim és hiányoznak. Mit tudnék nekik írni, azért olyat hogy ne sértődjenek meg rajta, hanem inkább elgondolkozzanak?

Figyelt kérdés

#család #összetartás #kapcsolattartás rokonokkal
2012. nov. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Most egy vagy kettő? Egyszer így, másszor úgy írod... Ennyi elég, hogy : hiányzol. Ha erre nem reagál, hagyjad.
2012. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mást én sem tudok mondani: Hiányzol! azt ennyi vagy fejtsd ki, hogy milyen rossz, hogy sehogy sem komunikáltok ha ezen besértődik akkor az már gáz...
2012. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi volt a probléma, ami miatt megszakadt a kapcsolat. Megírhatod azt is, hogy hiányoznak, szeretnél velük kibékülni és találkozni.

De az alap problémát mindenképp meg kell oldani.

2012. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Legfőként az volt a problémájuk, hogy elköltöztem...

És amúgy is alapjáraton meg tudnak sértődni mindenen.

Azzal hogy leírom nekik hogy hiányoznak még nem gondolkoznak el rajta... már probáltam

2012. nov. 9. 09:09
 5/5 anonim válasza:
Mondd el nekik, hogy mit érzel! A testvéreid, ez hatni fog rájuk, hidd el. Meséld el azt, amit ide is kiírtál -hogy hiányoznak. Csak fejtsd ki nekik bővebben és egyszerűen menni fog magától a dolog. Ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis belátják, és lesz eredménye.
2012. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!