Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg én is hasonlóan viselkednék, mint a férjed. Egyáltalán nem vagyok toleráns, eléggé konzervatív vagyok. Semmivel nem tudnál meggyőzni.
2012. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim ***** válasza:
91%

Majd elfogadja..sokként érte a hír, megemészti.

Mi anyák elnézőbbek vagyunk.

Mikor a gyerekünk olyan párt választott, aki nem igazán tettszett a férjemnek, azzal győztem meg, akkor a gyerekét is elveszíti. Hosszú idő volt, mire belátta.

Egy férfinak nehezebb elfogadni, hogy a fia nem lesz olyan, mint ő..az apakép, a férfi.

Pedig el kell fogadnia. Sajnálom. Nem azt, hogy meleg, henem mert ez miatt nem lesz könnyű az élete.

Jó, hogy legalább Te megérted.

Egy anya.

2012. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
81%

Nem szabadott volna elmondani a férjednek.Nagyon ritka az az apuka amelyik elfogadja a dolgot.Az anyukák általában elfogadják , illetve másként látják de az apukák nem.

Sajnos ez miatt lehetséges hogy eltávolodik egymástól az apa és a fia.


Konzervatívabb emberek nem fogadják el.Nem szabad ráerőltetni mert annál rosszabb lesz.Talán az idő majd könnyebbé teszi a dolgot.

2012. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
25%
Az én férjem jó fej, rendes ember, de vannak dolgok amit sosem fogadna el vagy emésztene meg. Ő sem fogadná el ha a fiúnk meleg lenne. Valahol megértem, mert anyaként én sem tudnám elfogadni. Lehet hogy konzervatívak vagyunk, de ez van..
2012. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
89%
Hagyatok időt neki, hogy megeméssze. Egyenlőre ne menjen hozzátok a barátja. Sok embernek időbe telik, hogy ezt feldolgozza. Persze ha az a fajta ember aki a saját egoját jobban szereti a gyerekénél, akkor soha nem fogja elfogadni.
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 A kérdező kommentje:

"...Valahol megértem, mert anyaként én sem tudnám elfogadni. Lehet hogy konzervatívak vagyunk, de ez van.."


Ugyanezt gondoltam addig, amíg a fiam nem állt elém azzal, hogy öngyilkos lesz, mert nem tudja elfojtani magában az érzéseit.

2012. nov. 10. 22:30
 7/138 anonim ***** válasza:
90%

17 évesen igenis tisztában lehet vele hogy meleg kedves előző válaszolók.Hogyha egy 14-15 éves fiúról lenne szó abban az esetben lehetne mondani hogy nem alakult még ki a szexualitása.De egy 17 éves majdnem felnőttkorú srácnak már bizony kialakult.


Azok az emberek akik azért váltanak a saját nemükre mert csalódnak az ellenkezőben nos az egy más eset.Egy valódi homoszexuális nőnek vagy férfinek volt már kapcsolata az ellenkező nemmel viszont ott jön rá hogy neki nem az kell.

2012. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 anonim ***** válasza:
98%

Sok szülő nem tudná elfogadni..nehéz is, biztosan.


2. vagyok. Mire mentünk a tiltakozásunkkal ? A menyem szülés közben meghalt, a gyerek anya nélkül nő fel.A család szétesett. Sajnálom azt az időt (nem rajtam múlt) amit haraggal töltöttünk. Amit már nem tudunk visszahozni.

2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs baj.

Szóval ha jól értem a férjed nem a fiaddal harcol, nem bántja őt, csak pusztán nem akar asszisztálni a dologhoz.

Ez azért van, mert abban reménykedik még változhat a dolog és nem akarja, hogy esetleg miatta ne változzon.

Ameddig nem b*szogatja a fiatokat, addig hagyd rá. A fiad is kibírja, ha nem viszi a pasiját, nem élettársak, csak 17 évesek.

2012. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 anonim ***** válasza:
86%

'17 évesen telebeszélték a fejét, azt sem tudja mi a normális. Jó esetben kinövi... De azért jó lenne, ha felvilágosítanátok szexuálisan , meg amúgy is..."


Ez a legnagyobb baromság amit az utóbbi időben olvastam. Az, hogy valaki meleg azt NEM LEHET kinőni. Nem tudom, ezt sokan miért nem bírják felfogni. Több meleg embert is ismerek, olyat is akit akit a szülei egyáltalán nem fogadtak el, sőt megpróbálták átnevelni. Hadd ne mondjam, ennek milyen pszichés következményei lehetnek egy gyermek vagy tinédzser esetében.


Kérdező. Hagyj időt a férjednek, remélhetőleg előbb-utóbb rájön, hogy ezzel csak elmarja maga mellől a fiát.

2012. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!