Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok költözni anyám...

El akarok költözni anyám hisztijei miatt, de mindig megsajnálom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Klimaxol, folyton hisztizik, azt hszi, hogy ellenséges vagyok vele, pedig egyáltalán nem így van.

Tegnap amiatt sírt EGÉSZ DÉLUTÁN, mert reggel nem dugta be a laptopot a töltőre és délutánra lemerült. Ne tudjátok meg, milyen hisztit levág...

3 napja mondtam, hogy gondolkozom a költözésen, na azóta csatatér van itthon. Egyik percbe szemét kölyök, másik percben jaj kcsi drgám, mindent megtettem érted és így hálálod meg, közben sír folyamatosan..


2 éve ez a hiszti megy. Anyám klimax-hisztije meg a húgom kamasz-hisztije. Elviselhetetlenek már, ezért akarok költözni. Érettségire készülnék, de egész nap a hisztijüket kell hallgatnom...


Mit tegyek?


2012. nov. 14. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hova és van miből megélned,akkor költözz.
2012. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De sajnálom is, komolyan már lelkiismeretfurdalásom van, hogy egyáltalán eszembe jutott költözni...
2012. nov. 14. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehetnél megértöbb is az anyud miatt, nem kell mindenért rögtön költöznöd. Sajnos a klimax igy megviseli az anyudat, de még az is elõfordulhat, hogy depressziós, inkább segits neki, hogy tullépjen ezen a helyzeten és ne sulyosbitsd.
2012. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A költözést egy felnőtt ember tudja megoldani. Egy felnőtt ember pedig nem fog hisztizni az anyukája ellen, még akkor sem ha az az édesanyja hibázott, hanem segit neki megoldást találni.


Mig minden megvolt, kaja, pia, palacsinta, amit akarsz addig okés, most hogy egy probléma van magára hagynád. Ez sok mindenre utal csak érett gondolkodásra nem.

2012. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

?? Hol az istenbe írtam, hogy ÉN hisztizek? 2 év alatt már nagyon tele lett a tököm a MINDENNAPOS (!!) hisztizéssel.

Különben sosem volt jó anyuka, sz@rt a fejemre kiskoromtól kezdve, kb 1 évig próbált foglalkozni velem, azóta meg csak a hisztit meg a panaszkodást hallom.

Bezzeg ha nekem van valami bajom - és nem olyan szintű, mint az övé, hogy jaj egy kicsit fáj a háta, hanem petefészekciszta-, akkor meg egyből rákontráz hogy neki még a lába is fáj, az én problémám semmi az övéhez képest.. Amikor műtöttek, be se jött meglátogatni, 2 hétig nem is láttam a családomat. 1x sem jöttek be hozzám.

2012. nov. 14. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Az érettségi az egy nagy lókuki! Ma már minden hülyének diplomája van. Fősulin pedig fél év alatt többet kell tanulni mint középsuliban 4 év alatt.
2012. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, nem leszek munkanélküli diplomás ember.

De örülök neki, hogy hozzá tudtál szólni a kérdésemhez, milyen kár, hogy erre egyáltalán nem voltam kíváncsi.

2012. nov. 14. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:
A jelenléted sem sokat segít.
2012. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is idén fogok érettségizni, munka mellett, családdal a hátam mögött. Ne hidd, hogy egyszerű külön élni, háztartást vezetni, etetni mindenkit, odafigyelni mindenre, munkában megfelelni, és még ráadásul tanulni is. Mert ha külön mész, bizony, neked is dolgozni kell, mert valamiből meg kell élni.

Egyébként, gondolod, hogy te nem voltál hisztis kamaszként?

Anyukádnak inkább segíts, keressetek fel egy pszichológust, aki segít neki is átlépni ezen a klimax dolgon. Nem lesz egyszerű, de ülj le és beszélj vele erről. Mondd el neki, hogy segíteni szeretnél, az ő érdekében teszed, mert ő így nyugodtabb lesz. Ha ehhez nincs erőd, akkor csukd magadra az ajtót és zárd ki őket, amíg tanulsz.

(Petefészek cisztákkal el lehet élni, nem olyan súlyos dolog az, nekem is van 19, húgomnak is vannak, nővéremnek is vannak, anyunak is vannak. Figyelj arra, mit eszel, az is sokat segít, és igyál cickafark teát.)

Tegyél az életedért, és ne dacból cselekedj, hanem fontold meg. Ha neked az jó, hogy külön mész, akkor ne tartson vissza semmi. Ha nem jó, nem tudod megtenni, akkor maradj inkább, de segíts anyukádnak, mert szüksége van megértésre és segítségre.


23N

2012. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nem ment be a kórházba és még te vagy hálátlan? Én elköltöznék albérletbe
2017. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!