Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotok összeköltözne a párjával, de bizonyos okok miatt úgy döntene, hogy rövid időn belül visszaköltözik a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
Ez velem történt meg sajnos 3 éve. Nagy volt a szerelem,minden szép volt,egy év után megbeszéltük,hogy abban a városban keresünk albérletet,ahol ő lakik. Találtunk egy szép és olcsó kis lakást. Én magam mögött hagytam mindent lényegében és az első nap,mikor összeköltöztünk,különleges vacsorával vártam,gyertyafény stb. De az ő aznap esti meglepetése nekem az volt,hogy megvallotta,hogy előtte nap megcsalt,meg megrémült az elkötelezettségtől (pedig ő kérte,hogy költözzünk össze) így egy régről ismert lányhoz ment beszélgetni,de szex lett a vége. Bennem egy világ dőlt össze.Bár nagy huza-vona után átbeszéltük és próbáltam megbocsájtani neki,amit tett,de nem elfelejteni nem tudtam.És szépen lassan el is hidegültünk egymástól.Így hazaköltöztem. De a nagymamám és anyukám bátyja akkor is és azóta is heti szinten felhozzák a témát,hogy ők biztos nem engedtek volna haza anyuék helyében,ha már egyszer elköltöztem,akkor viseljem az ezzel járó dolgokat. Hát én sem így terveztem és talán ma is együtt lennék az exemmel (akivel azóta is beszélünk,mert nem haraggal váltunk el),ha nem csal meg.De azt gondolom,ez nem az én hibám volt,mért nem lépnek már túl ezen és egyáltalán mi közük van hozzá?
2012. nov. 15. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%

"megvallotta,hogy előtte nap megcsalt,meg megrémült az elkötelezettségtől "


aha..te ezt bevetted? :D

2012. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jogtalan amit mondtak. A szülői ház pedig az, ahová bármikor visszamehetsz. Ha a szüleidnek lenne valami ellenvetésük, biztos megbeszélték volna már veled, de szerintem ez fel sem merült bennük.
2012. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az indok szerintem tök mindegy,hogy mi volt.Megcsalt és ez itt a lényeg.
2012. nov. 15. 17:40
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
mert irigyelnek téged a bátorságodért. sok nő megalkuvó és szemet huny minden felett. te kiálltál magadért. Gratulálok, így kell ezt csinálni!! a rokonaid az őskorban élnek, ahol az asszonyokat nem tisztelték, ne foglalkozz velük!
2012. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
17:40-es válaszoló.A szüleim nagyon jó emberek,soha nem hányták a szememre,hogy hazaköltöztem. A nagyanyámék külön házban élnek és nem is értem,mért szólnak bele az életembe,ha a saját szüleim sem teszik. És ez nem az a nagyszülős féltős gondoskodós beszólogatás sajnos,hanem piszkálódás inkább.
2012. nov. 15. 17:42
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Semmit. A gyerekem és támogatnám szó nélkül vissza fogadnám.

Persze elmondanám neki, hogy legközelebb jobban gondolja át a dolgokat. De biztos nem hagynám, hogy az utcára kerüljön és nem dörgölném az orra alá, hogy mekkorát "hibázott" főleg, ha igazából nem is tehet róla.

2012. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Úgy látom,akkor mégsem én látom rosszul a dolgokat :). Köszi a válaszokat!
2012. nov. 15. 17:46
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Nagymamád, és anyukád bátyja ne dumáljon. Szüleid megértették, mert ez a dolguk..ugyan már...mindenki tévedhet. Párkapcsolat két emberen múlik, idegenek nem látnak bele..

Aki azt mondja, tökéletes a párkapcsolata, az se adjon tanácsot, mert minden helyzet más.

Ne foglalkozz velük..

2012. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
ne foglalkozz velük... a szülői háznak ilyennek kell lennie... a szülő felnevel, elenged, de sosem zárja be a gyereke mögött az ajtót...
2012. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Nagymamád régimódi azért nem tetszik neki a dolog. Régen kitették az embert semmi lelkiismeret furdalás nélkül ha olyat tett ami a szentségüket megtöri.
2012. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!