Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik kapcsolatot választa...

Ti melyik kapcsolatot választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyikben nem dúl mély szenvedély, de szeretik egymást. szinte sosem veszekednek, mindig mindent meg tudnak beszélni. Egy az érdeklődési körük, így is ismerkedtek meg (munkahely). Renegeteget járnak kiállításokra, moziba, vacsorázni, kávézókba - alapvetően a csendes, nyugodt helyeket szeretik. meg tudják osztani egymással munkahelyi problémáikat, tapasztalataikat és ez különösen a nőnek sokat jelent, mert fontos számára a férfi támogatása. Nagyjából azonosak a céljaik is. Tisztelik, becsülik egymást és bár nem a mindent elsöprő szerelem, érezhető, h le tudnának élni egymás mellett egy életet különösebb érzelmi válság nélkül. A másikban párban érezhetően nagyobb a szenvedély és van szerelem is köztük, nem csak szeretet. Mindketten lobbanékonyak, gyakran nveteséges problémákból lesz összeszólalkozás, mert nem tudják higgadtan megbeszélni. Aztán hamar kibékülnek, és újra teljes a harmónia. Nagy veszekedések nincsenek, de a ilyen összezörrenések azért előfordulnak.


Hozzátok melyik áll közelebb? Melyikre lehet hosszútávon alapozni?



2012. nov. 19. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én a szerelmet választanám. Abból is kialakulhat a mély szeretet később és az is lehet ugyanolyan harmonikus.
2012. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
57%
Ezek közül nem tudok dönteni, de ha lehet mást, akkor a DIGI 80/40 PPPOE-t
2012. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
En az elsõt választanám, mivel az utolsó jellemzõ most már ránk. Az elején olyan volt mint az elsõ pontjaidban, de most már tõbb a feszültség az élet nehézségei miatt is.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Az elsőt.
2012. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
HOsszútávú kapcsolatot, nyugodt leélt életet szerintem csak az elsőre lehet alapozni!
2012. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2. oké legyen, de a többiek már csak e közül a kettő közül tudnak választani, mert a a DIGI 80/40 PPPOE már elfogyott


aki a kérdésre válaszolt, annak meg külön köszönet :))

2012. nov. 19. 19:15
 7/16 A kérdező kommentje:
fura egyébként. mert én is az első válaszolóval értek egyet. az első példában szereplő kapcsolatot jóval törékenyebbnek érzem, mint a második pár kapcsolatát, mert az elsőt nem érzelmek, hanem egyfajta konformizmus tartja össze.
2012. nov. 19. 19:20
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen a másodikat, próbáltam már olyan lánnyal együtt lenni, akibe nem voltam szerelmes, rövid távon kiakasztott, ingerültebb voltam, és emiatt sokkal többet veszekedtünk, mint kellett volna. Hála Istennek hamar vége lett. Inkább lennék olyan kapcsolatban, ahol üvöltözünk, de ha nincs ott, akkor hiányzik, mint olyanban, ahol kiakaszt, amikor ott van.
2012. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem választanék. Megkérdezném a 2 embert, hogy mit szólnának ehhez, ha két kedvesem volna.
2012. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomra az első leírás illik, még a szakmánk is azonos, egy egyetemre jártunk stb. Azonban a higgadtság, a békés, nyugodt élet mellett gyakran hiányzik a szenvedély. Hiányzik, hogy azt érezzem valaki iránt, hogy majd megőrülök érte, hogy a szerekezések alkalmával teljesen az övé tudjak lenni - ez nekem egy hidegvérű emberrel nem megy, mert én sem vagyok túl hidegvérű. Hiányzik néha az őrültség, a humor, a szenvedély, a "mindent elsöprő szerelem". Úgy gondolom, hozzám inkább egy latin szerető illene. :) Bár tudom, hosszútávon erre a kapcsolatra alapozhatok, nem a kurafikra, aki korábban az életem részei voltak, akik szenvedélyesek, tüzesek voltak - csak hogy nem csak velem voltak azok.
2012. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!