Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a Karácsonytól,...

Nagyon félek a Karácsonytól, tavaly öngyilkosságot kíséreltem meg anyám halála miatt (majdnem sikerült), most meg élettársam hagyott itt két napja. Mit tegyek, hogy eltereljem a figyelmemet erről a tetű ünnepről?

Figyelt kérdés
Itt téblábolok a lakásban és nem tudok mihez kezdeni. Be fogok kattanni, érzem! Nincs munkám, mielőtt megkérdezitek és nagyon egyedül vagyok. Nagyon megköszönöm a normális válaszokat.
2012. nov. 28. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Keress munkát, az lefoglal. Karácsonykor meg menny el valahová önkéntesnek ételt osztani vagy akármi..
2012. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Plotargergely válasza:
68%
Próbáld meg valami széppel vagy szórakoztatóval lefoglalni magad.
2012. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Jól írta az első. Menj el önkéntesnek, segíts másokon. Az talán téged is jobb kedvre derít egy picit. Segíteni másoknak mindig öröm. Nekem legalábbis az.
2012. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A lényeg hogy minnél kevesebbet legyél otthon egyedül! Menj el vásárolgatni, nézelődj a boltokban, járj el sportolni vannak felnőtteknek is ilyen órák, vagy járj futni, még azt is jó ötletnek tartom hogy vegyél egy macskát, nagyon sok szeretetet tudnak adni és nagyon édesek!:) Egyébként én amikor nagyon unatkoztam rovásírást tanultam tényleg jól lefoglal!:)
2012. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Foglald le magad,mint ahogy a többiek irtak,es ne nagyon gondolj a gondjaidra,mert az idegjeid is felmondjak.Inkabb keress valami munkat,akar hol,es gondolj arra,milyen jo hogy egeszseges vagy.Kepzeld el,17 eves voltam,amikor egy nehez izombetegseget kaptam,jöttek a mütetek,kezelesek,de jobb nem lett,ra voltam szorulva masok segitsegere,otthon le se szartak,senki nem is probalt segiteni,gondolom batoritani....Azota,masok segitsegere vagyok szorulva,volt egy ferjem,meghalt,van pici nyögdijam,de keves az az ember,barat aki segiteni akarna,neha meglatogatni,anyukam segit,de annak nagy arat kell fizessek,mas sgitseget nem tudok fizetni.Hidd el,addig örülj,amig egszseges vagy,es ezt apold,mert ha nem leszel,es nem tudsz egyedül sehova elmenni,akkor leszel csak nagyon egyedül,igy birsz valasztani.En egyedül a lakast sem tudom elhagyni.
2012. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha varosban elsz,adjal fel hirdetest,pl. idöseknek bevasarolni,kicsit segiteni,esetleg gyerekekre vigyazni,igy lefoglalod magad,ismerkedsz,beszelgetsz,jobban fogod magad erezni.
2012. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy önkéntes, én is azt csinálom, ha lehet 24-25-én is megyek mert nekem is rossz ez az ünnep.
2012. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy eszedbe sem jutott öngyilkosnak lenni, csak azért mert karácsony volt...? Érdekes. Ha valakinek gondja van, akkor az minden nap van, együtt él vele, nem karácsonykor jön elő. Sőt, sokaknál pont a karácsony telik meghitten, és segít elfeledtetni egy kis időre a gondokat. Keress munkát, az majd leköti a gondolataidat (már maga a keresés is, ha találsz, az meg pláne). Karácsonykor meg filmezzél, aludjál, ha ennyire rosszul vagy tőle.
2012. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Hiszed vagy nem, ugyan ezt a kérdést akartam feltenni, csak annyi eltéréssel, hogy én most karácsonykor szeretném megtenni a szüleim kb 11-12 éves koromban elváltak, az egyik az új párjához, a másik pedig a munka miatt ment el, hogy az egyik családtag feltudjon nevelni. Sajnos ő már nincs velem, meghalt :( a mostani életemet pedig nemkívánom senkinek többet nemmondhatok/irhatok.

Akkor én mit tegyek? Ahol most vagyok, nemlehetek önkéntes és kénytelen leszek elviselni azt amit nembirok mert FÁJ kérdés hogy kibírom -e ?

Bocsi hogy az én problémámat is ide irtam, de jól esett, hogy leirhattam.

Csak azt akartam, hogy tudd, nem vagy egyedül!!!

2012. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Barátod, barátnőd (CSAK barát!) van?

Azok általában elszokták felejtetni ezeket a dolgokat.

2012. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!