Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
A férjem kb. 20 éve dolgozott egy helyen egy munkatársnőjével, akivel tartják azóta is a kapcsolatot. 1-2 hónapja tudtam meg, hogy a hölgy nem él jó házasságban és félrekacsintgat. Ehhez pedig a férjemet használja fel, vagyis őt kéri meg, hogy ilyen-olyan kamu meghívásokkal biztosítson számára alibit a férje előtt. Egy közösségi oldalon - a férjem tudtával - megírtam neki, hogy fejezze ezt be. Erre visszaválaszolt, hogy jó, akkor kilép az életünkből. Feltételem, hogy törölte a férjemet az ismerősei közül, ugyanis most azzal kellett szembesülnöm, hogy ismét ismerősök lettek, márpedig akkor csakis a férjem kezdeményezhette az "ismerkedést", hiszen a csaj törölte. Nem tudom, most hogyan viszonyuljak ehhez a dologhoz.
2012. nov. 28. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
honnan veszed, hogy törölve volt?
2012. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert azt láttam, hogy "mostantól ismerősök". Ebből következtettem arra, hogy az addigi ismeretség megszűnt, mégpedig a kiscsaj jóvoltából, mert ő írta, hogy békén hagy minket. A férjemről amúgy sem feltételeztem, hogy ő törölte volna.
2012. nov. 28. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a férjedtől, az a legtisztább.
2012. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Örülünk, mi nagyon sokat tudunk ezzel a helyzettel kezdeni, a férjedet kérdezd meg.
2012. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

amúgy azt elárulom, két nő között ilyen helyzetben nincs őszinteség és bizalom, mg jólelkűség.

azzal, hogy te korrektül elé állsz, megkéred erre-arra, csak nevet azon, hogy gyenge vagy, tehetetlen ellene és még jobban nyeregben fogja magát érezni.

én az ilyen helyzetekben a páromat motiváltam arra, hogy likvidálja a csajt. és ezt sem úgy, hogy megkértem. hanem lejárattam előtte a csajt. és azt sem közvetlenül, tehát úgy, mintha én szánnám őt :)

és mi az érdekes egy nő a barátjának ugyanezt tette velem szemben, a barátja már nem is köszön nekem...


kedves kérdező nagyon amatőrnek tűnsz még ilyesmikben simán kijátszható vagy még a fentiek szerint. sajnálom. dehát tanulnod kell. ha pasiról van szó, nincs barátság. ezt jegyezd meg, mert alap a nők között.

és ez csak a kezdet amit tudni kellene. az alap.

2012. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, megkérdezem, másnak mi a véleménye erről a helyzetről, de köszi, kedvesek vagytok, tényleg sokat segítettetek (ezért kár volt billentyűt ragadnotok és a drága időtöket rám pazarolnotok).
2012. nov. 28. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezzel annyira foglalkozni,ne hergeld ezen magad.A nő inkább alibit kérjen és ficánkoljon jobbra-balra,minthogy a férjeddel lépjen félre.Azért tartsd nyitva a szemed,a férjeddel meg beszélgess el,hogy most mi is van itt tulajdonképpen.
2012. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg a férjed erről,és annak a válaszolónak igaza van aki azt irta,hogy a férjedet kellett volna rá venned,hogy koptassa le a nőt,és egyáltalán,milyen dolog,hogy falaz neki,én ez miatt nagyon haragudnék.

Azért is hogyha tényleg most ő kezdeményezte a közösségi oldalon az újbóli jelölést.

Ennek a nőnek vagy tetszik a férjed,vagy nagyon hülyének nézi,és kihasználja,vagy mindkettő.

2012. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem hogy mi a fenének szólsz bele. Mi van ha kamualibit szolgáltat a férjed? az ő dolga. ha ő ebbe belemegy akkor tegye. nagyon szánalmas ez a féltékenykedés. Csak azt éred el vele, hogy titokban fognak beszélni. Én inkább jót röhögnék a szitun és kíváncsi lennék mi történik. Addig addig csinálod a fesztivált, amíg a férjed fog bepróbálkozni a csajnál. ha már úgyis kéznél van tőled meg elment a kedve.


34/N

2012. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én meg azt nem értem hogy mi a fenének szólsz bele. Mi van ha kamualibit szolgáltat a férjed? az ő dolga. ha ő ebbe belemegy akkor tegye. nagyon szánalmas ez a féltékenykedés."


abban nem gondolsz bele mi motiválja a férfit a falazásra egy csajnak? szánalmas féltékenység? csak ész...

2012. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!