Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem túl jó hozzám. Anyuék...

Nővérem túl jó hozzám. Anyuék válásra készülnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nővérem túl jó hozzám..mindenbe segít meg vár suli után ha bajban vagyok mindig ő húz ki a bajból. Miatta mindent megúszok. Elég népszerű így mindig a legjobb társagába visz be és a tanárok is kivételeznek vele mert gyönyörű hangja van és a fellépéseken a sulit szokta reklámozni. mit csináljak hogy valahogy meg köszönjem neki? egy köszönöm ehhez nem elég.. Anyuék válni készülnek.. anyu elég sokat iszik és cigizik (napi legalább 6 doboz sör és másfél doboz cigi) már mindenkinek elege van belőle...van amikor megkérdezik hogy anyu hogy van és egyszerűen nem szeretem azt hallani hogy anyu nekem ő csak annyi hogy az a nő..tudom nem szép dolog de az egész család utálja anyut..folyton csak panaszkodik csinálni nem csinál semmit..folyton kihisztizik mindent és féltékeny ránk mint egy 5 éves...ha nem vesz neki valamit meg apu akkor már be vágja a sértődöttet ...szinte nem is köszönünk egymásnak..ja és csomószor hisztizik hogy nincsenek családi programjaink..most hétvégén úgy volt hogy lenne de mivel hulla részeg volt így nem útközben visszafordultunk (és itt volt a barátnője is) elegem van belőle! utálom! mit tegyek hogy végre elváljanak és ne kelljen többet látnom? ( apu már tervezi)

2012. dec. 4. 20:21
 1/8 anonim válasza:
62%
Hát én szerintem ha tesod ha nagyon szeret énekelni akkor valami ojan dologal lepd meg ami az énekkel kapcsolatban van!Anyukádék meg majd el rendezik, hátha leszok a cigiről meg az italról!És ne mongy ijeneket hogy utálod anyukádat őt szeretni kell mert ő mindig az anyukád marad!Ja és egy jó ajánlat Imádkozzál Istenhez Ő biztos h egy idő mulva meg segit!!Remélem tudtam segiteni!
2012. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 éve ez van ha nem több ( nem tudom ugyanis akkor még nem éltem) és nem szokott még mindig le..pedig már 1000x volt ilyen...ja igen..és a mamának is mindig mást ad be..hogy mi vagyunk a hibásak a családi program miatt...múlt héten töri órán megkérdezték tőlem hogy miért húzom ki a szemem a válaszom annyi volt hogy mert ilyenem van osztálytársam: mert anyukád is ezt csinálja? legszívesebben neki mentem volna a gyereknek...utálom ha azt mondják hogy "anyukám" ..
2012. dec. 4. 20:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már semmivel se tudom meglepni mert mindene megvan hozzá (stúdió, mikrofon,karaoke gép) és az énekléshez csak drága cuccok vannak...néztem egy mikrofont 100ezernél kezdődik szóval nem hiszem hogy ezeket megtudnám fizetni :s
2012. dec. 4. 20:47
 4/8 anonim válasza:
Gyüjtsél és hátha sikerül meg venni biztos nagyon örülne neki!Főleg hogy te vetted meg neki!
2012. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
áá mire megvenném apu megveszi neki :S :)
2012. dec. 4. 20:58
 6/8 anonim válasza:
De hidd el az nagyobb öröm ha te vennéd meg! Már én is teszteltem nekem is van nővérem!
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem készíts valamit neki. Fülbevalót, vagy ilyesmit, hobbiboltban mindent megkapsz hozzá.

A szüleiddel sajnos nem tudsz it tenni, mx nnyit, hogy elmondod Apukádnak, hogy Te is támogatnád a válást, hátha ez kis erőt ad neki, hogy belevágjon.

2012. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már mondtam neki nem is egyszer. :) És köszönöm azért a tippeket :)
2012. dec. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!