Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az a szüleimnek,...

Miért baj az a szüleimnek, hogy most táncolni szeretnék járni? Eddig az volt a baj, hogy nem mentem sehová most meg az hogy mennék (szitu lent)

Figyelt kérdés

a lényeg,hogy régen nem szerettem táncolni,most viszont a szalagavató miatt kaptunk egy tánc tanárt és ahogy tanította a táncot nagyon megtetszett és már beszéltem ezzel a tanárral vagyis ő ajánlotta fel,hogy szívesen fogad az óráin én nagyon örültem neki,mert őt ismerem és nagyon jó fej :D

anyumnak mondtam,hogy el fogok menni táncolni,erre ő de mikor lesz időd tanulni?meg,hogy a tételeket mikor tanulod stb??


az órák este vannak én este egyébként sem tanulnék,meg végre kimozdulok itthonról,erre már ez is baj régebben az volt a gond,hogy mért nem járok el vhová,most meg,hogy szívesen mennék el már az a baj, a pénzzel nincs gond eleinte én fogom fizetni és mivel csak heti 1x-2x járok nem is lesz olyan drága a tánc..


szerintetek miért okoz legfőképpen anyámnak problémát ez??



20/L


2012. dec. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez az eset történt meg csak apummal, mert vele élek. 20 éves vagyok én is, de ezt pár éve vetettem fel neki. Az a baj, hogy félt, hogy elveszíti egyetlen pici lányát, és hogy felnő, és a másik, hogy mivel régen nem érdekelt, most meg igen, nem tud kiigazodni rajtad mit is akarsz igazból, és félt a csalódástól, és hogy csak hirteleni vágy ez a tánc, majd megunod, és fölös pénzkidobás volt, és időpocsékolás ;) 20 /L
2012. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát lehet,hogy félt anyum,apám még nem tudja hogy majd megyek :D de ő ilyenekben benne van..


hát annyira nem volt ez hirtelen,mert szeptembertől ahogy elkezdődtek a tánc próbák én mondtam a szüleimnek,hogy tökre megtetszett és szívesen járnék külön táncra is stb ők ezen meglepődtek,hogy antitáncosként ilyeneket mondok,de akkor örültek neki,bár akkor nem gondoltam annyira komolyan hogy el is járnék, lehet hogy most tényleg csak egy hirtelen ötlet és lehet hogy pár hónapnál tovább már nem is csinálnám vagy megunnám,de addig is biztos jól érezném magam és kimozdulnék itthonról ,mozognék ,új embereket ismerhetek meg..


hát én óránként fogok fizetni,nem teljes hónapot szóval annyit fizetek amennyit el is járok :)

meg ezt én új hobbinak fogom fel :)

2012. dec. 5. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
20 évesen van szalagavatód? Az meg hogy? Én 17 voltam akkor, most vagyok 20 harmadéves a fősulin. Mindegy, a másik, hogy 20 évesen elég érdekes, hogy a szüleid mondják meg, hogy táncolhatsz-e, vagy sem. Nekem már 17 évesen sem szóltak bele a szalagavatókor, hogy van-e kedvem táncolni, vagy nincs. Persze volt, nekik meg nem volt ellenvetésük. Mondd meg anyukádnak, hogy táncolni fogsz és kész.
2012. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek egy 2 éves szakma majd érettségi nappalin. Bumm 20éves...


Szerintem meg van zavarodva ,hogy kimozdulsz ls a keringőn közel kerűlsz fiúkhoz.;)

Szerintem menj nyugodtan ls érezd magad jól. A szüleid látni fogják ,hogy tetszik neked és élvezed.

2013. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!