Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valódi okkal szakítsak? Vagy...

Valódi okkal szakítsak? Vagy találjak ki valami mást/kímélőbbet? Még soha nem szakítottam.

Figyelt kérdés

Sziasztok a problémám az,hogy van egy 1 éves kapcsolatom,de az utóbbi 1-2 hónapban egyszerűen nem kívánom már őt.

Nem szerettem bele másba,talán enyhültek az érzéseim a barátom iránt,de már egyáltalán nem kívánom vele az "együttléteket".Ő persze nagyon akarja állandóan stb.

Nem nagyon látok más megoldást.Volt már valaki így?

Mit és hogyan mondjak neki?


2012. dec. 8. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az igazat.
2012. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

már nem érzed azt a lángot amit eddig és nem szeretnéd ezt a kapcsolatot folytatni


az igazat !

2012. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam így. Arra érbedtem, hogy XY-t már nem szeretem. Másnap megmondtam neki. Elfogadta, bár igazából semmilyen okom nem volt rá. Mondd meg az igazat és köszönd meg az eddigi szép hónapokat.
2012. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Olyan kegyetlennek érzem.

Soha semmi rosszat nem tett,mégis rájöttem,hogy nem akarom őt,pedig mindig igyekszik kedveskedni,szeret nagyon meg minden :(

2012. dec. 8. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
sajnálatból ne maradj vele, az még "kegyetlenebb" ha hagyod hogy illúziókat kergessen veled kapcsolatban.
2012. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az igazat. Ez alól egy kivétel van, ha annyira gerinctelenül lépett a hátad mögött, és kijátszott. Nos akkor egy szó nélkül lépj.
2012. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szóval te is ágról ágra szálldosó vagy? jól megszívod majd 40 éves korodra, ha nem változol meg. csakhogy addig is galyravágsz majd pár embert.


a love elmúlik MINDIG. te meg MINDIG lelépsz majd? és ha lesznek gyerekek? akkor is?

2012. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem értelek,ha már nem is vonz szexuálisan akkor csak azért tűrjem,hogy ne legyek egyedül?Hm?
2012. dec. 10. 23:55
 9/12 anonim ***** válasza:

nem erről írtam. hanem arról, h ez az állapot minden kapcsban eljön 1x. akkor mindig lelépsz majd? így értettem az ágról-ágra szállást.


az idősebbek (50-60-70-esek) akkor szted szakítsanak és keressenek újat mert a jelenlegi kapcsuk kihűlt?


az én kérdésem feléd ez: mikor állsz majd meg ha csak ezt fogod mindig tapasztalni?


van 1 mondás: "jóban-rosszban együtt"


te csak a "jóban" (ami neked jó) akarsz vkivel együtt lenni.


1 kapcs, 1 ember (a másik) nem 1 használati tárgy, ami ha már szubjektíven "nem jó" azt le lehet cserélni.


veled is eljátszhatják ezt.


régen is volt ilyen, mégsem váltak el. mert akkor még volt tisztelet a másik iránt. ma csak egoizmus van.

2012. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ja és:


te mit tettél, h a "kihűlt" kapcs újra jól működjön?


menekülni a legkönnyebb.


barátilag mondom, (főleg h csak rajtad áll, mert a barid még akarja) tégy a kapcsért. nem meghibásodott aksi az amit kidobsz s veszel 1 újat.


hidd el, érdemes rajta dolgozni, tenni érte, küzdeni.


mert:

ha nem teszed, akkor a következőkkel sem fogod tenni. és ez újra meg újra meg újra le fog játszódni az életedben....

2012. dec. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!