Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfiaknak milyen a...

30 éves férfiaknak milyen a tökéletes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

akiket keresek, azok 18-9 éves, vagy annyinak kinéző pipiket keresnek akit irányítgatnak kedvük szerint.

ilyen korban jön rájuk a gyerekcsinálhatnék, meg a megkomolyodhatnék, komoly dolgokat akarnak komolyan :D

akik keresik azt a kapcsolatot... akik már nem, azok vagy jól elvannak házasságban, együttélésben hasonló korú vagy fiatalabb nőjükkel, vagy nem stílusuk a kapcsolatosdi.

de ezt környezete, embere válogatja

ebben a városban én ilyenekkel találkoztam, lehet máshol mások

2012. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont olyan, mint a vöröshajú, bajuszos diplomásoknak. :D
2012. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én beérném egy józan racionális gondolkodású lánnyal akire felnézhetek, egyenrangú félként kezelhetem, számíthatok és viszonzottan szeret. Az hogy egyforma igényünk legyen szexuálisan már szinte túlzott kívánság lenne az előzőek után.

És igen, nem árt ha komoly tervei vannak neki is, ilyen korban már illik.

2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"tökéletes párkapcsolat?"


Az csak nők nélkül létezik!!

:)

2012. dec. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belsök:

Fölnézhetek a páromra, és ö is tisztel engem. Az eddigi élete során kialakult értékek, hobbik nálam is hasonlóak. Ha együtt vagyunk, akkor azért érezzük jól magunkat, mert sok minden amiket egyedül is csinálna tudjuk együtt tenni. Ezen kívül tud véleményt formálni, és érett, de ne akarjon mindenáron gyereket. Legyen öszinte (merje megosztani a problémáit, és mindenröl beszélni velem), és ugyanakkor jóindulatú. Legyen romantikus, lássa meg a szépet, és legyen hite.

Talán ezek azok, amik a korral változhatnak.

Külsöleg semmiben sem más, mint korábban. Legyen vonzó, csinos, nöies, de fiatalos.

2012. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!