Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig égjek miatta? Tesóm...

Meddig égjek miatta? Tesóm fenn van az internet pöcegödrének nevezett oldalon.

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 12:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
És miért van fent? Milyen helyzetben? Mert ha olyanban, mint gondolom,akkor jól nyakon kéne verni és leszoktatni arról,hogy kiprovokálja azt,hogy feltegyék a "pöcegödörre".
2009. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Bocsi,de azt hiszem én lemaradtam valamiről! Nem tudom mi az internet pöcegödör,és hol lehet az ilyet megnézni??Vagy hogy működik ez?Valaki aki nem szimpi vagy valami hibája van akkor csak elteszem arra az oldalra??nem gúnyolódom de tényleg nem tudom miről van szó.Felvilágosítanál?
2009. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Erre én is kíváncsi vagyok!
2009. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
96%
www.napiszar.com
2009. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%

www.napiszar.com

Az internet pöcegödre.

2009. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%

www.napiszar.com

Attól függ, milyen kép van róla. Mert raknak fel olyanokat is, ami egyáltalán nem vicces. Pl. egy dagadt embert, olyan címmel hogy pózolj disznóval. Na az tényleg nem vicces... Viszont vannak olyanok, akik megérdemlik, hogy feltegyék őket...

2009. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Én se tudom hogy mi ez.
2009. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%

Talán a napiszar.hu (az Internet pöcegödre)????


[link]

2009. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Hát sok mindent nem tudsz tenni, mert levenni nem fogják. Amúgy meg senkit nem érdekel sztem. Röhögnek rajta 2 percig, aztán leszarják. Ahhoz már übergáznak kell lenni, hogy valaki napiszar celeb legyen.:D

Mondjuk én is láttam múltkor az utcán egy csajt, aki fenn volt, és megismertem.:D

Örülj, hogy nem te vagy fenn.

2009. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Pedig a napiszar és az odajárogató kommentelő emberkék sem különbek az általuk pocskondiázó emberkéknél. Egész nap ott függnek és azt várják mikor jön fel új kép, majd beírják, hogy: "én voltam az első". Nem mondom elég sok emberke van, aki megérdemli, hogy felkerüljön oda, de én azért oldalról meglesném a szerkesztőket is, és a sok kis nethuszár farok gyereket, aki oda járogat.
2009. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!