Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznétek így a párotok...

Összeköltöznétek így a párotokkal?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, van egy 5 éves lányom. 3 éve váltunk el a férjemmel, azóta ismertem meg a mostani párommal akivel szóba került az összeköltözés.


Ő azt szeretné, hogy külön kassza legyen: rezsit és kaját felezzük, a maradék fizetését mindenki magára, illetve esetemben magamra és a lányomra költöm.


Úgy érzem, nem bízik bennem.


Ti mit gondoltok, mit tennétek?


2012. dec. 12. 15:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez rossz hozzáállás a részéről.Így neked kétszer,vagy háromszor annyi terhet kell cipelned,mert gondolom a gyerekről is te gondoskodsz.Én így nem mennék.Főleg hogy a férfiak átlagban többet keresnek,pedig úgy élnek le egy életet sokan,mint a gyerekek.Kikerülnek anyuci keze alól és utána a feleség csicskázik nekik.Mondd a párodnak,hogy ne kényelmesedjen el,ha családot akar,az úgy elég nevetséges lesz,hogy pl a kajákat is elosztja a hűtőben,hogy ki kié,mint a lakótársak.Nevetséges.
2012. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Igazad van, nem bízik, tehát vagy más megégette így magát, vagy nem szeret eléggé, vagy a lányoddal vannak gondjai - nem akar rá költeni.


Én megkérdeném tőle, hogy ha lesz közös gyermek, őt hogyan finanszírozzuk majd?

És így hogyan tegyünk félre pénzt, mint megtakarítást, s a váratlan kiadásokat ki fizesse? Ebből állandó galiba lenne.

Eszemben sem lenne összeköltözni vele!

2012. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Én így biztosan nem költöznék össze vele.
2012. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Nekem első olvasásra az jött le, hogy ő nem akarja magát plusz kiadásokba verni.. Ugye egy gyermeknek több dolog is kell és ha a kaját illetve a rezsit felesbe fizetitek akkor gondolom ő nem akar a lányodra költeni, ezért szeretné így megoldani.


De nekem nem tetszene ez a hozzáállás, igaz, hogy nem ő az apja, de úgy kellene elfogadnia téged ahogy vagy, jelen esetben a gyermekeddel együtt. Viszont sokan vannak közös gyerek ellenére is külön kasszán akár házasságban is... Szóval ez rajtad múlik, hogy te ezt így elfogadod vagy sem.

2012. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

Így biztosan nem.

Kaja-rezsi felesben.És akkor nézi hogy a gyerek csak a 150Ft-os pudingot eszi meg,pedig jó a 60-as is?

2012. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
NEkem ez nem férne bele. Nemhogy az összeköltözésen elgondolkoznék, de még a kapcsolat folytatásán is.
2012. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Csak abban az esetben ha mindkettőnknek többszázezres fizuja lenne,ahol nem számit hogy mennyi marad a rezsi-kaja után (és mondjuk a pasi bmw-re gyűjt)
2012. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ez nem család. Mellesleg a boltba majd összevesztek a sajton, hogy én ezt nem engedhetem meg, nekem meg az nem ízlik? Meg otthon veszekedtek, hogy ki használ fürdéskor több vizet? Meg ki használ több áramot? és hogy nyaraltok? Te a Balatonon a lányoddal, mert arra futja, ő meg Egyiptomban mert neki meg arra? teljesen reménytelen. Keress egy normális pasast akivel családként lehet funkcionálni.
2012. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell, hogy mindig így legyen. Mikor mi összeköltöztünk én kértem így. Aztán magától is elkezdett veszegetni dolgokat, mert egyszerűen kivédhetetlen volt. De továbbra is én veszem többségben a dolgokat a lányomnak (ruha, játék, édesség, iskolába pénz) De ha úgy alakul, akkor nem hajtja be rajtam a pénzt. Szerintem ez így normális. Elfogadta, imádja a lányomat ennek ellenére. Hozzáteszem még nincs közös gyerekünk, nem tudom, hogy alakulna.
2012. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
A pasid eléggé smucig.Én nem kötném vele össze az életem a helyedben.Megértem,hogy nem akar más gyerekére keresni,de ha valóban szeretne,akkor nem így gondolkozna.Szóval dobnám a pasit.
2012. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!