Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

VAn egy kislányom és van egy férjem. A kislányom másfél éves (egyedül válaltam eü. okok miatt késöbb nem lehetett), nem a férjemtöl van. A kapcsolatunk jo lehetne, boldogok lehetnénk, de a férjem sokszor nagyon "bunko" velem, és vannak alapvetö különbségek is köztünk. pl. nem megyünk sehova mert neki az a pihenés ha itthon vagyunk, kibeszél mindenkinek mindent a legbensöbb titkainkat is, utálja a szüleimet és nem is enged hozzájuk, pedig ök soha semmi rosszat nem tettek ellene. Egyébként meg ha normális, akkor néha annyira jo vele. Már többször probáltam megbeszélni vele ezeket, de akkor megsértödik és azt mondja, hogy csinálj azt amit akarsz, vagy nem érdekel. Máskor meg csak 1-2 napig tart a változás. Én mindent probálok megtenni, hogy jo legyen, de néha már sok amit csinál..

Hazaköltözni a szüleimhez nem akarok, nem tudom mi tévő legyek, mi lenne a jo..


2009. aug. 21. 16:37
 1/10 Kankalin ***** válasza:
100%
Költözz haza és mondd meg neki, hogy miért teszed. Ez egy olyan drasztikus lépés, hogy eszéhez tér tőle ha csak egy kicsit is fontos vagy neki.
2009. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, menj haza. Nekem kicsit paranoiásnak tűnik. Nagyon ellentmondásosan viselkedik és nem túl jó, hogy beburkolózik a lakásba. Miért akar téged is elszigetelni? Miért nem szereti a szüleidet? Szerintem ezek figyelmeztető jelek lehetnek. S ha arra, hogy hazaköltözöl nem történik tartós változás akkor gondolkodj el, hogy van-e jövőd egy ilyen ember mellett. Még akkor is, ha néha rendes. A rendes pillanatok ritkulni szoktak.
2009. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Költözz oda egy családi házzal rendelkező barátnődhöz kettő vagy több napra,és váratlanul térj haza!A férjed meg fog lepődni,és örül neked,és remélhetőleg minden megoldódik...SZURKOLOK!^^
2009. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy édes kislányod, miért lennél egy bunkó mellett? A gyerek ebben fog felnőni, ezt fogja látni, hogy az édesanyjával így viselkedik az apja? Hagyd ott a fenébe, nem hiszem, hogy ez hiányzik Nektek!
2009. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintetek tényleg csak a költözés a jo megoldás? Szüleimhez nagyon nem költöznék, esetleg albérletbe..
2009. aug. 21. 17:15
 6/10 Kankalin ***** válasza:
75%

Nem tudom milyenek az anyagi lehetőségeid, de albérletnél X összeget lendületből elkérnek, ebben az esetben viszont remélhetőleg 1-2 hétről beszélünk.


Az első voltam

2009. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6:59 vagyok. Nincs más. Nagyon sokszor beigazolódott már a mondás miszerint: Kutyából nem lesz szalonna!

Neked a lányod érdekeit kell nézni. S ha az albérlet kell ahhoz, hogy nyugodtan élj akkor albérletbe menjetek. Hidd el eggyüttélésnél bár vannak jobb és rosszabb periódusok, ám idővel ritkán erősödnek fel a jótulajdonságok, többnyire a rosszak sokasodnak. Ez a pasi a tudja, hogy bármit tesz is mellette maradsz, s ha inog a léc alatta akkor lógat egy kis cukorkát, hogy megnyugodj. Kényelmes vagy neki.

2009. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Téyleg nagyon el vagyok keseredve. Katasztrofa az életem...
2009. aug. 21. 17:43
 9/10 Kankalin ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, fel a fejjel, előre!
2009. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kankalin ***** válasza:
51%
váratlanul térjen haza?! Az a minimum ezek után, hogy napokig könyörögjön a férje!
2009. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!