Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan, hogy nem...

Nektek volt olyan, hogy nem vihettétek haza a barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt nem vihetném haza a csajom, és ez miatt arra kényszerülnék h mindig én menyjek hozzá.Igy nem lehet normális párkapcsolatot kialakitani...Nektek volt már ilyen problémátok?


23F


2012. dec. 13. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi távkapcsolatban éltünk a párommal 3.5 évig. Mivel én suliba jártam semmiféle bevételem nem volt, a szüleimtől pedig nem akartam pénzt kérni arra, hogy a páromhoz utazzak, mert ők se álltak túl jól anyagilag. Így minden egyes alkalommal a barátom jött hozzám, évente kb. 2-3 alkalommal mentünk hozzájuk, de akkor is inkább eljött értem és elvitt...


Azóta már együtt élünk, de ebből ő sose csinált problémát, megértette a helyzetet.

2012. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem viheted haza? Egyébként miért ne lehetne így normális kapcsolatot fenntartani? Én sem nagyon szoktam mászkálni fiúkhoz, csak amikor bemutatnak a szüleiknek. Szinte mindig a barátom jön ide hozzám.
2012. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
2 éve vagyunk együtt, se én nem voltam náluk, se ő nálam. Ettől még teljesen normális a kapcsolatunk.
2012. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor ti hogy találkoztok ?
2012. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó! Miket szoktatok csinálni akkor? Nem alszotok együtt soha?
2012. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig én mentem a mostmár férjemhez.

A szüleim elég furák,azt mondták,hogy ott nincs szexelés,hajnalig maradás.Ezért a páromnál voltunk mindennap.Éjfél felé mentem haza,mert reggel ötkor keltem.

2012. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi apukájához szoktunk menni, mert én bejárós vagyok (suli miatt), meg anyuék nem díjaznák még most. Apukájához meg bármikor mehetünk, igen rendes szerencsére.
2012. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántás: menjek helyesen.


Egy darabig fújtak rám párom szülei, nem mehettem. Nem tetszett nekik, hogy kövér vagyok, nem diplomásak a szüleim (vagyis csak apám, anyum már nem él), blablabla... aztán megbékéltek. Ennek 7 éve lassan. :D

2012. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én messze kerültem otthonról, kollégista voltam, és így ismerkedtem meg a párommal. Mindig hozzá mentünk, mert ő helyben volt, olyan fél év múlva találkozott a családommal, de nem alakult ki a nagy szimpátia, ezért továbbra is náluk voltunk csak. Ettől függetlenül ki lehet alakítani normális párkapcsolatot, mi 5 év vagyunk együtt, és az, hogy nem tudtok a barátnődnél is találkozni, még nem befolyásol semmit.
2012. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Volt. Legtöbbet a pároméknál voltunk, mivel anyumék se nem voltak jófejek ilyen szempontból, meg volt egy nővérem is otthon, két szobás lakásunk van. Egyszer a párom apukája meg is jegyezte, hogy náluk "vakációztam"...


Mindegy eltelt, azóta már összeköltöztünk.

2012. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!