Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek újra a (valamely...

Összejönnétek újra a (valamelyik) volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, aki vert, bunkózott, stb, szóval ami valóban szakítóoknak számít. Henem ha azért szakítottatok, mert pl akkor még mindketten éretlenek voltatok stb. Vagy nálatok az ex mindenkor ex marad?
2012. dec. 14. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az első férfi az életemben 1 év után szakívott velem, mondván, jobb lesz ha vége, megcsalt és másra vágyott. Próbáltam még közeledni, sokáig szerettem titokban, de ő tovább lépett, nem jelentettem neki ugyanannyit, mint ő nekem. Úgy éreztem nem tudok nélküle élni, bármikor visszafogadtam volna, ma már van egy csodás babám és egy gondoskodó, szerető férjem, akiért az életemet odaadnám és nagyon szeretem, de ő, a régi, még mindig szálka marad.
2012. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!