Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem! Jogos a kiborulás...

Összetörtem! Jogos a kiborulásom? Más is így lenne?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem. Sajnos mostanában nagyon elhanyagol,nem törődik velem,titokban jár szórakozni,hogy ne kelljen magával vinnie.

Most pénteken is volt bulizni,úgy,hogy megsem említette (sajnos bizonyos okok miatt nem élünk együtt).

Ma pedig egy közösségi oldalon megláttam a szórakozóhely party fotóit,ahol a vőlegényem egy másik lányt ölelgetett,táncoltak és a fenekét is fogta a lánynak,aki a nyakába volt borulva. Összetörtem,kiborultam.

Megírtam neki a közösségi oldalon,hogy nem akarom látni többet,és hogy nagyot csalódtam benne!

Túlreagálom? LÁNYOK,NŐK mit tennétek a helyemben? Ebben a szituációban semmi félreérthetetlen nem volt.

Ismét összetörték a szívem...:(



2012. dec. 17. 01:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki, és lépj tovább. Nem kell ezen sokat gondolkodni.Ne hagyd, hogy kimagyarázza, meg hogy csak most az egyszer fordult elő, blablabla... Ha menni akar menjen :)!
2012. dec. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jól tudta,hogy csaltak már meg és ez mennyire fáj nekem,jobban,mint bármi. És ő is megtette. Teljesen magam alatt vagyok csak bőgök! Tudom,nem érdemli meg a könnyeimet,de mért nem voltam neki elég,mikor mindenki szerint csinos,szép,intelligens lány vagyok? Úgy fáj :(!
2012. dec. 17. 01:43
 3/53 intrepid ***** válasza:
4%
Mi férfiak már csak ilyenek vagyunk...
2012. dec. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ez...
2012. dec. 17. 01:46
 5/53 anonim ***** válasza:
92%
El ne hidd, a férfiak nem ilyenek. A hülyegyerekek ilyenek. Buta ribanc az ilyen, akár férfi, akár nő. Mert nőben is sok ilyen van, attól még nem ilyenek a nők. Összetörni meg egy ilyen selejt miatt nem szabad. Hitted őt valakinek, de ő valaki egészen más. Nem hozzád való, hanem egy hulladék nőhöz.
2012. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
14%
Sajnálom :( én a helyedben megvártam volna a személyes találkozót es ott vontam volna kérdőre. Anno igy csináltam, nem tudott elmenekülni... Azt viszont hideg fejjel gondold át, hogy a képeken kívül semmilyen bizonyítékod nincs. Neked kell ismerned ezt a fiút, hogy hazudik-e amikor rákérdezel. Én erre még nem vennék mérget, hogy valóban megcsalt.
2012. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
azt,hogy elment buliba is úgy tudtam meg,hogy rákérdeztem,hogy volt-e bulizni és a képembe nem mert hazudni. De arról már nem szólt,hogy ott voltak azok is akik mielőtt összejöttünk ráhajtottak,holott nagyon jól tudta,hogy zavar,ha velük megy bulizni,mert ők igazi kiélt r.bancok. Mégis elment velük.
2012. dec. 17. 02:07
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Nincs mit gondolkodni ezen, ha valaki szeret téged, ragaszkodik hozzád, az nem a hátad mögött, külön szervez magának programokat, örül ha veled lehet, büszke rád. Így érzed, ő inkább veled van, büszke rád? Ha nem, akkor kár rá az idődet fecsérelni. A szívedet fájdítani meg főleg. H
2012. dec. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Nincs velem/mellettem soha.És nem is büszke rám! :(
2012. dec. 17. 02:12
 10/53 anonim ***** válasza:
95%
Akkor pedig felesleges a handabandázását hallgatnod, megbízni benne századszor is. Nem jelentesz neki semmit, de azért jó, hogy vagy neki biztos pontként. Csak jó lenne ha megértenéd, ez nem téged minősít, hanem őt.
2012. dec. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!