Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinánátok? Többit lennt!

Ti mit csinánátok? Többit lennt!

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdödőt , hogy 14 évesen összejöttem a férjemel , és 26 évesen megszületett kislányunk azaz 2007 -ben Zorka , nagyon boldogak voltunk menő éttermünk volt , és nekem pedif egy jól menő bababoltom ! Majd 2011 áprilisába megszületett a kisfiúnk Zétény , nagyon boldogak voltunk , viszont a boldogságunk nem tartott sokáig hiszen egy honapal később a férjém bejelentette , hogy más nőt szeret az előttem lévő barátnőjét (akkor még csak 13 éves volt ) , lelépet ott hagyot 2 gyerekkel és ami a legdurvább , hogy mi egy kis városban lakunk zala megyébe , és egy társasházba és velünk szembe lévő házba költöztek ! Most egy olyan 3 honapja ujra feltűnt az életünkben míg addig nem jelentkezett mivel a volt barinője elhagyta és elment dolgozni ausztriába valami siparadicsomba , és eladta a férjemnek a lakást (mivel nem váltunk el ) Egyre többet jelentkezil mondja hogy szeret! Meg h fogadjam vissza ! Ès a barátnőmnek meg anyosomnak mondta h karácsonykor h ujra megkéri a kezemet ! Fogalmam sincs mit csináljak ! Hisz szeretem meg minden csak nem tudom elfeljteni neki azt hogy 1,5 évig hol volt ?!

2012. dec. 17. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszafogadod, és megint megtetszik neki valaki,és kiugrik egy másfél éves kufircra akkor mi lesz? Nagyon magas elvárásaim lennének a helyedben, a gyerekek érzéseivel való szórakozásáról nem is beszélve. Nem tudom, hogy helyre lehet-e innen hozni egy kapcsolatot, bizalmat, tiszteletet. ERősen kételkedem benne.
2012. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányom valamennyire érti a dolgokat és inkább azt mondja az óvodába h neki nincs apukája őt a gólya hozta ! A fiam szótárába nincs olyan szó h apa , hisz találkozott vele de nem úgy kezeli ! Nekem is nagyok az elváràsaim és sajnos nem érzem h megváltozott volna
2012. dec. 17. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező,ahogy olvasom a kérdésed,arra figyeltem fel,hogy a férjed,akkor kezdett újra felkeresni,mikor a nő elhagyta,és kiment külföldre. Most hoppon maradt,és próbálja hozzád,visszakönyörögni magát.


Eljegyezz karácsonykor?

Ez is érdekes,nagyon pedálozik hirtelen ez kicsit furcsa.


Nincs ló,jó a szamár is elv hajthatja a férjed.


Bár lehet tévedek,de amit leírtál abból így érzem,én nem fogadnám vissza,a gyermekeket látogassa,úgyis a közelben vagytok,de nem fogadnám vissza.

2012. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínüleg kifacsarnám lelkileg a végsőkig és ha akkor is akarja, akkor talán.

Azért adnék neki lehetőséget, mert nekem z jött le, hogy nem élte ki magát tiniként és ezért ugrott ki a kapcsolatból, elmaradt a független időszaka. Ez persze nem mentesíti semmi alól, ezért gyötörném meg. Persze ez ÉN vagyok.

2012. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen akkor jelentkezett amikor az csaj ott hagyta ! Igen bennem is ez van , hogy most kellek neki ,de eddig hol volt ?! Ja ,és ő azért nem akart elválni mivel akkor kellene gyerek tartást fizetnie ( tegyük hozzá , hogy 2 étterme is van , úgy , hogy megtehette volna , na mind 1 ) szerencsére nem volt gondunk mivel a bababolt megvolt/van . Csak valahogy más lett volna főleg amikor a Zétény még kicsi volt , és volt olyan amikor egész nap sírt , de még is ott volt Zorka egy személyben voltam anya és apa is ! Elvittem őket nyaralni , és mindent próbálok neki megadni , hogy ne érezzék úgy , hogy ők csonka családba éljenek ! Ő választotta azt , hogy 14 éves korától 16 évig hű párom volt ! Valahogy ez nekünk olyan természetes volt , hogy ő lesz férjem a gyerekeim apja !
2012. dec. 18. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
ur isten,vissza ne fogadd,ujra es ujra megteszi majd veled,jezusom,ha csak azert szeret,mert a masik elment,akkor kuld el a p...ba,gondolj csak bele,mi lessz,ha a csaj visszajon,vagy beleesik valaki masba,az ilyet messzirol keruld el,fel a fejjel,majd talalsz magadnak valakit,aki meg is erdemel
2012. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
körül belül bennem is ez játszodik le kedves utolsó !
2012. dec. 18. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!