Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam haza a barátom,...

Hogy hozzam haza a barátom, ha a húgommal közös szobánk van?

Figyelt kérdés

20 èves vagyok, ez az első komolyabb kapcsolatom. Szeretném, hogya párommal időnként nálunk lehessünk és később nàlam aludjon, DE - ott a közös szoba. Már volt nàlunk, a bemutatás után elmetünk a szobába, itt voltunk 3-4 órát, ami azzal telt, hogy a húgom kb 3-szor bejött, meg beült vagy félórára tanulni..... 18 évesen nem érzi, mikor zavar.


Rendben, ez az ő szobàja is, megértem. Nyilván nem akarom kiköltöztetni, de az is érthető, hogy a párommal kettesben szeretnénk lenni, de nem lehetünk mindig csak náluk...


Szrrintetek hogy lehet ezt normálisan megoldani?


2012. dec. 18. 19:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%

nem lehet elszeparálni valahogy a szobát? vagy nincs lehetőség külön szobába menni?

én akkor vinném haza, mikor a húgom suliban van (gondolom te már egyetemista vagy, így lehetnek szabad délelőttjeid), vagy esetleg mondanám neki, hogy alhatna a barátnőjénél 1-2X

2012. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Legyetek akkor a barátodnál. Húgoddal szemben nem kicsit bunkóság, hogy mert ti szexelni akartok, ő ki van a SAJÁT szobájából zárva vagy üljön a konyhába/nappaliba/ahova akar...
2012. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg legyetek mindig náluk. Sokkal jobb, mint kipaterolni szegény húgot.

Vagy nálatok csak akkor legyetek, ha biztos, hogy nem jön haza a húgod, tehát pl. délelőtt, mikor suliban van.

2012. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg valami térelválasztóval válasszátok kettő a szobát, nem kell hozzá még nagy kiadás sem.

Húgodtól meg elég nagy bunkóság volt, hogy beült közétek. Egyszer ő is kibírná, hogy nem megy be.

2012. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
47%

"(gondolom te már egyetemista vagy, így lehetnek szabad délelőttjeid"


Kétlem hogy egyetemista,akkor lenne annyi esze hogy ne itt kérdezősködjön ilyen nevetséges "problémával" kapcsolatban hanem azóta talált volna rá valamilyen megoldást,bár ahogy észrevettem az egyetemisták nem feltétlen intelligensek...


Esetleg az nem fordult meg a fejedben hogy beszélj a hugoddal erről?Vagy ahhoz már diploma kell?


Mi ebben nem tudunk segíteni,azt se tudjuk milyen lehetőségek állnak a rendelkezésedre stb


UI: Lehet lepontozni csak azért mert nem nyalom a kérdező seggét,hanem leírom az igazságot :) Bocsánat de felháborít hogy léteznek ilyen életképtelen emberek a Földön

2012. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan a szoba felépítése, hogy nem lehet külonválasztani, mert valamelyik részre nem esne nyílászáró (emeleti szoba nagy erkélyajtóval, mellette 2 pici ablakkal).



Egyébként nem tudom, miért kell leszólni..elmondtam, hogy nem kikölöztetni akarom, de keresni kell valamk megoldást - nem hiszem, hogy ti egy ilyen helyzetben azt mondanátok, ne jöjjön a párotok, nehogy szegény hugi kimenjen pár órára...


A normális válaszokat pedig köszönöm.

2012. dec. 18. 20:16
 7/37 anonim ***** válasza:
24%

esetleg elfüggönyözni az ágyadat körbe?

vagy mozdítható, összecsukható paravánt csinálni?

én biztos csinálnék valami paravánt kartonból vagy ilyen préselt falemezekből, nem tudom mi a neve...

akár ingyen meg lehet csinálni, kidobott ágyak belsejét kikukázni vagy valami és összetákolni

és meg van oldva a gond

2012. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%

Aztán hallgassa, hogy megy a műsor... xD Persze, sokkal jobb megoldás... Nem haza kell akkor a srácot hordani, a huga se vágyna nyilván minden egyes alkalommal kötelezően elmeni otthonról, mert a testvérének viszket a ... témázásra.

Lehet kettesben lenni a barátoddal bárhol lakáson kívül, sétáljatok, korcsolyázzatok, forró csoki, teázás, mittomén. Nem kell állandóan a lakásban ülni. Főleg ha az ember a hugával osztozik egy leválaszthatatlan szobában, akkor ennyi esze lehetne már.

2012. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Kedves 5!


Nem gondolod, hogy ha jó opció lenne, akkor megbeszépn vele? A gond az, hogy a húgom az a tipikus elkényrztetett, legkisebb gyerek, aki aszerint él, hogy : "legyen úgy minden, ahogy akarom, vagy megbosszulom". Magyarul, ha alami olyat mondok vagy teszek, ami bem tetszik neki, az első lèpése, hogy ő is direkt alám tesz.hogy rossz legyen nekem. 20 éve jàtszom ezt vele, tudom mit beszélek...


A függönnyel meg térelválasztókkal annyi a baj, hogy attól maximum nem látjuk egymást, de ugyanúgy hallunk mindent, s mint lítettem, az egyik oldalra nem esne ablak...

2012. dec. 18. 20:28
 10/37 anonim ***** válasza:
69%

Pontosíts, kérlek. Azt akarod, hogy nálad aludjon a barátod, vagy azt, hogy szexeljetek az ágyadban, vagy a kettőt egyszerre (mármint egymás után)?

Mert ha szexelni akarsz, egyszerűen kérd meg a húgodat, hogy aludjon a nappaliban egy éjszakát, barátnőjénél, nagymamánál, stb. Ha meg csak az együtt alvás a lényeg, akkor nem tök mindegy, hogy ott van-e a húgod? Az személyes részt letudjátok a zuhanyzóban, aludni meg nem szégyen összebújva akkor se, ha más is van a szobában.

2012. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!