Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állított a...

Választás elé állított a bnőm, Ő vagy a családom. Normális ha ilyet kér tőlem? Lassan két éve vagyunk együtt. Ha nem őt választom akk elhagy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem normális.
2012. dec. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális. Nem lehet választani a családod, és barátnö között. Gondolom ellentétek vannak, de akkor sem. Mindenki aki szeret, fogadja el azokat az embereket körülötted, akik neked fontosak, és ez mindkét félre vonatkozik, a csajra meg a családodra is. (Bár nem írtad h ök problémáznának.)

Engem a családom állított nem egyszer nem kétszer választás elé, hogy ök vagy a pasim. Hát... talán mostanra felfogták, hogy ilyent nem lehet csinálni, mert másik országig mentem a lelki zsarolásuk elöl.

2012. dec. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen zsarolóknak mély kalapemeléssel kell kisegíteni az ajtón kívülre őket.Aki szeret az sosem fog ilyen elé állítani, hanem megvárja, hogy szabad akarat alapján döntsd.
2012. dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam a kérdést mert ugye a barátokat már elvesztettem egy "választás miatt", mástól nem tudok tanácsot kérni.
2012. dec. 20. 06:28
 5/61 anonim ***** válasza:
85%
Hogy merült fel benne ez a keres?
2012. dec. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
aki kicsit mellettem áll vagy jót akar nekem azt egyből el akarja távolítani mellőlem, teljesen ki akar sajátítani magának, de ha véletlenül én kérek tőle vmit akk megint csak én vagyok lehurrogva.
2012. dec. 20. 06:39
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt,hogy a család és viszlát.Tudom,hogy a barátnőd meg stb. de ha már a környezeted is ezt gondolja meg te is azt mondod hogy ilyen akkor nincs értelme.
2012. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
a bnőm anyukája meghalt, az apukájával nem tartja a kapcsolatot de van pár tesója aki beleszól az életébe ezáltal az én életembe is(közös életünkbe), velem és anyukámmal lakik, anyukám elfogadja. Segíti abban amiben csak tudja, de ellenünk beszélik. Ma reggel pattant ki a fejéből ez h őt vagy anyukámat választom.
2012. dec. 20. 06:58
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú a barátnőd helyzete, de szánalomból ne maradj vele! Mondd meg neki, hogy ha ilyeneket kérdez, akkor valószínűleg nem szeret igazán, mert aki igazán szeret, az elfogad úgy, ahogy vagy, a családoddal együtt (és ha anyukád befogadta a lányt, kétlem, hogy egy hárpia lenne). Szóval ha választás elé állít, akkor nem szeret, és ha nem szeret, akkor fel is út, le is út. Ez ilyen egyszerű(lenne, ha nem lennél benne a helyzetben :D).
2012. dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Párom szerint én nem szeretem ha nem őt választom, az megint más ha a barátok és közte kellett választanom de aki életet adott nekem őt eldobjam az már nekem is sok.
2012. dec. 20. 07:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!