Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan voltam...

Szerintetek jogosan voltam dühös, mert anyám kiabált apám miatt és közben szavaiban többes számba minket a gyerekeit is hibáztatta?

Figyelt kérdés

Röviden:

23 évesen tesómmal dolgozunk és magunkra főzünk mosunk és a rezsinek a szabályosan osztott felét fizetjük (még a wc papírt is magunknak kell venni).

Vicces módon a karácsonyi kaját is elosztotta anyám és a fejenként 300ft-os halat is felszámolta...

De ezt még le is nyelem, egyszer van karácsony...

Csak hát apám morgott valamit a hal pucolása közben, hogy anyám menjen oda segíteni aki éppen ecsetelte a költségeket.

Na mindegy is anyám elkezdett kiabálni apámmal és közben hirtelen mi is rosszak lettünk és elpattant az agyam és úgy elküldtem a világ nem lakott területére, hogy csak na... Utólag megbántam a dolgot (főleg azért, mert így még több oka van kiabálni órákon át...), mert így én is rossz ember lettem... de mikor azt hallottam a szájából rólunk ami egyáltalán nem igaz sőt az ellenkezője az igaz, rendesen dolgozunk és magunknak teremtünk elő mindent, na ekkor elvesztettem a fejem...

Mindegy nincs mit tenni legalább nem lesz álszent a karácsony.

Nem igazán lehet erre válaszolni, nem is kérdés ez...

De itt lehetőség van névtelenül kiírni a bánatom és nagy valószínűséggel valaki el is olvassa és véleményt is alkot.

Egy biztos szüleim 23 év alatt nem változtak meg, bármennyire is szerettem volna, és az is biztos, hogy 4 év múlva lehetőségem lesz elköltözni addig meg valahogy elvegetálok.



2012. dec. 21. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, sok sikert meg kitartást. Nem mindenkinek jut tökéletes szülő sajnos.
2012. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmmm, ez így kevés, biztosan nem ok nélkül kapta fel a vizet, nem biztos hogy véletlenül ecseteli a költségeket, felnőtt emberek vagytok teljesen normális hogy amit fogyasztotok azt kifizetitek, ráadásul lakbér nincs, gondolom ha albérletben lennétek nem üvöltenél a főbérlővel, ő ráadásul az édesanyád... 18 éven keresztül (?), ő dolgozott meg mindenért! Én nem látok olyan nagy problémát ebben a kérdésben amiért így ki kellett volna akadnod. Lehet hogy anyukád azért borult ki mert pl sokat takarított főzött és apukád még morog... én is kiborulnék ha az egésznapos robotból ( inkább egész életes egy anya esetében) még engem basztatnak.
2012. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben Teljesen igazad van. Tény, hogy apám mellett nem csoda , ha kiakad. És a pénz se bánt. Egyszerűen felhúzta az agyam azzal, hogy minket is elhordott a kiabálása közben...

mikor mi rendesen fizetünk és teszünk azért, hogy nekik ennyivel is könnyebb legyen.

És persze ilyenkor már elfelejti, hogy miért veszekedtem vele csak azt látja hogy mekkora g*ci vagyok hogy veszekedtem vele. ja arról nem is beszélve, hogy éppen olvastam és pont ekkor kiabált...

2012. dec. 21. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad volt. Az én anyám se jobb, olyanokat mond, amikor veszekszik velem, hogy mindig miattam veszekednek apámmal, meg miattam fognak elválni...És persze ha én, a jelentéktelen kis lábtörlő, meg merem mondani a véleményem, már rögtön ütlegel meg elhord mindenféle nyomorék idiótának, akit bár ne szült volna meg.

Nem sok mindent tehetsz, csak próbáld meg túlélni azt a pár évet, kitartás!

14l

2012. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Második vagyok.

Megértem, hogy felkaptad a vizet, de nem hiszem hogy a ti irányotokba szánta a veszekedést, bár nem látom úgy át nyilván a helyzetet mint ti.

2012. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!