Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég rossz családom van...

Elég rossz családom van sajnos, megint nem lesz jó karácsonyom. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Anyám élettársa napok óta részeg,anyámmal balhézik,ez lesz karácsonykor is,de ebből elegem van,úgyhogy felmennék 24-én Pestre,egyedül.Gondolom iylenkor is nyitva van valami ott,beülök,és ott elleszek,elnézegetem az épeületekt stb,jobb lesz,mint otthon a veszekedést hallganti.Jó őtlet?
2012. dec. 22. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol alszol? Hány éves vagy ? Fiú,lány vagy?
2012. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem sok minden szokott nyitva lenni, én ezt a programot húsvétra javasolnám, akkor legalább nincs hideg.


Apáddal mi a helyzet?

2012. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
apum nem él,20 éves vagyok,jelenleg nincs párom,nagyszüleim se élnek már sajnos,éjjelre hazamennék
2012. dec. 22. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ebben nőttem fel,mégis tisztességes jó ember lett belőlem.Apám hobbija az volt,hogy dec.6-án elkezdett veszekedni és ez tartott 24-ig.Amikor is felkelt és szeressük egymást ,mert karácsony van.Anyámnak soha nem vett semmit,elvileg nekem se.

Azért ezt gondold meg,mert szenteste nemigazán van közlekedés.

2012. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is ebben nőttem fel,de idén szeretnék változtatni
2012. dec. 22. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tölts le filmeket, és vonulj el a szobádba az ünnepi ebéd/vacsi után! Nekem ilyenkor a történelmi filmek és a vígjátékok jöttek be, így éltem túl a karácsonyt, amíg otthon laktam! Azóta saját családom van, és készülődünk, nevetünk, nem nézek már olyan búsan az ünnepek elé. Neked is lesz jobb!
2012. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
töltök le színházi előadásokat,és azt fogom nézni
2012. dec. 22. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:

nincs egy megértő barátod/barátnőd, akinél töltheted az ünnepet, és tudja milyen otthon a szitu?


inkább náluk legyél. vigyél sütit, bort, és beszélgessetek. sokkal jobb egy meleg kis fészekben, szeretett emberekkel lenni, mint egy üres kávézóban magányos emberek közt.


egyik barátnőmnek nagyon korán elhunytak a szülei, és egy másik barátnőm mindig megvendégeli őt karácsonykor. náluk olyan kis nyüzsis a család, szívesen látnak mindenkit, és a lány is jól érzi ott magát.


szóval ha egy mód van rá, akkor ne egyedül karácsonyozz, hanem társaságban, jó hangulatban.

2012. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
barátnőim vannak,de családjukat annyira nem ismerem,hogy náluk karácsonyozzak
2012. dec. 22. 15:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon- át tudom érezni. Sajnos nem nagyon van se közlekedés, nyitva pedig szinte semmi. Szóval valahogy túl kell élned a vacsorát, aztán max menj el sétálni a faluba városba ahol élsz, majd zárkózz be a szobádba és filmezz, olvass stb.
2012. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!