Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátnőm...

Mit vehetnék a barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés
Valami ötletes dolgot szeretnék neki venni, de mindene megvan, ráadásul már annyiszor megajándékoztuk egymást, hogy teljesen kifogytam az ötletekből. Tudnátok segíteni?
2008. máj. 29. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Húha! Jó lenne, ha megírnád, hogy mennyi idős?
2008. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én mikor kifogytam az ötletekből, egyszerűen vettem egy madárkét kalitkával együtt.:) Imádta a barátnőm. Ez elég ötletes és eltér a szokványos ajándékoktól. De egy szép kistükör, avgy bármi kedves ajándék, amibe belegravíroztatsz valami kedves szöveget.
2008. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Madárkár. Elnézést!
2008. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát béna vagyok, na.:(
2008. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
50%
Hát ez egyszerű..régóta ismeritek egymást, szinte mindene megvan amit eddig szeretett volna és te tanácstalan vagy...szerintem lepd meg a barátnőd egy szexjátékkal. Ha persze vevő az ilyesmire...a madárka nagyon kedves ötlet :) de biztos van oylan lány aki nem szereti ha csipog ott egy valami meg nem szereti takarítani. Egy szexjáték az nagyon jó újítás. De itt most nem egy többfunkciós hiperszuperdrága vibrátorra gondoltam. Az én filozófiám az hogy ne helyettesítse, hanem kiegészítse a szexet ;). Sok sikert én a helyedben valami csikló izgató szerkentyűt vennék azért tuti odáig lenne meg vissza. Sok szerencsét... és boldog névnapot neki ;) :D
2008. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Miután a barátnőimmel az összes létező ajándéklehetőséget kimerítettük (mindenkinek volt gyertyatartója, gyertyái egy rakattal, porcelán állatkája, füstölőtartója füstölővel, vázája, kispárnája, zoknija, bögréje, potpurrija, stb, stb.), úgy döntöttünk, hogy most már le kéne szokni az ajándékozásról. A legjobb ajándék egyébként is a baráti szeretet, és az az érzés, hogy minden helyzetben számíthatsz a másikra. Ez a világ összes teásbögréjénél többet ér. :)
2008. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én ezt az ötletet itt az oldalon kaptam és nagyon bejött:-)igaz én szülinapra adtam nem olcsó de kreatív ötlet:-)

[link]


ui:egy szép gravírozott ékszer mindig bejön:-)

2008. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ötleteim:

-újságelőfizetés

-sminkcucc

-utalvány (Douglas, C&A vagy valami hasonló)

-fizesd be magatokat egy hétvégére valami wellness szállodába

-régi kort idéző elegáns csipke napernyő

-indiai virágtartó pl. elefánt, aminek a hátára kell tenni a virágcserepet

-fényképes bögre kettőtök képével, vagy fényképes kispárnahuzat

-zsebhamutál (ha dohányzik), gravírozós helyen lehet kapni, de van zsebcigitartó is, nagyon elegáns

-valamilyen táska pénztárcával

-webkamera


Nagyon nehéz, mert nem tudom, hogy hány éves az illető és milyen pénzügyi lehetőségeid vannak.

A mentőötletem az, hogy menj be egy hobby boltba és nézz körül! Már nagyon sok olyan s.k. ajándék van, amihez a csomagban minden együtt van és nagyon hamar elkészíthető + rengeteg módszer van, amivel pl. rá tudod írni a személyes üzenetedet vagy a nevét.


Pl. vehetsz egy bögrét + porcelánra fogó filctollat és a bögrére ráírhatod egy "bögrés süti" receptjét. Így kéznél van a sütihez a bögre és a recept is. Így nem kell méregetni a hozzávalókat csak összeönteni.


[link] -itt van a lap alján porcelán liner nevű toll


[link] - egy bögrés süti recept (találomra választottam, még nem sütöttem ilyet)


[link] - kreatív cuccok lelőhelye


+ egy ötlet: Az IKEA-ban most lehet kapni nyári termékeket, SOMMAR márkanév alatt, érdemes ezeket is megnézegetni.


[link]


Remélem, segítettem valamicsét vagy legalább elindítottam valami ötletsort...

2008. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a jó ötleteket! :-)
2008. máj. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!