Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok a bátyámmal karácso...

Nem akarok a bátyámmal karácsonyozni, inkább egyedül? 21l

Figyelt kérdés
Ma megyek haza az albérletemből a bátyámhoz,együtt éltünk,ott a szobám.de semmi kedvem,halálos unalom az egész ahányszor hazamegyek rosszul vagyok.nem akarom megsérteni őt,de le sem toj mikor ott vagyok van egy csaja és vele van én meg ülök egyedül a szobámban.ennél még az albiban is jobb lenne egyedül lenni,ott legalább nincs ez a csaj.egyedül akkor tudok beszélgetni a tesómmal ha elmegyek vele a munkahelyére,ilyen kis telep amit őríz.de amint hazamegyünk egyedül maradok,hozzám sem szól egész estéket ülök a szobámban.a múltkor inkább visszajöttem vonatfordultával az albiba.mit tegyek?ne menjek le?ma estétől kedd délutánig lennék otthon,nem tudom mi lesz.
2012. dec. 23. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Itt vagyok és már most bánom de nincs haza vonat,pedig jobb lenne az albiba sütnék magamnak bejglit;(franc kivan
2012. dec. 23. 18:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
jajjj, hát mondtam neked :)
2012. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne vonat???
2012. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az állomás 15 km és ünnepnapon meg vasárnap 6 után nem jár ki busz ahhoz a vonathoz ami felvinne a városba.amúgy kiborult a bili,kiderült,hogy tesóm nője csinálja a feszkót,nem akarja h itt legyek ezért vagyok egyedül most is a szobámban,tesóm kiabált vele h hagyjon engem békén,de beszólt olyan hangnemben h leütném.és szenteste is itt lesz.állandóan sérteget én meg nem szólok vissza mert úgysincs esélyem.anyám ellen is ő uszította be tesómat.bátyámat meg a punci vezérli asszem...
2012. dec. 23. 22:26
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, holnap de. nem tudsz elmenni? És anyukádékhoz?
2012. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!