Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen mit tegyek? 2kisgyer...

Dynkuc kérdése:

26 évesen mit tegyek? 2kisgyermekes anyuka lelkileg összetörve! Az életem romokban! A párom nem szeret!

Figyelt kérdés
26-éves anyuka vagyok 2 kislányom van,5 éves és 3 hónapos! A párommal aki 28éves nagyon eltávolodtunk egymástól! Szex már lassan 1éve nem volt, és a szerelemből is csak szeretet lett! Kívülről mindenki a irigyel minket ( saját ház, gyerek, anyagilag is jól állunk) de azt nem tudják, hogy úgy élünk mintha testvérek lennénk! Csak a gyerekek tartanak ösze minket! Mert ősem enged, meg énse! De neki meg van mindene nekem meg semmim! A gyerekeknek ő megtud adni mindent én pedig csak a szeretetemet! Önző nem lehetek azt kell néznem, hogy a lányoknak mi a jó, de elhagyni nem tudom őket! Mit tegyek? A kapcsolatot már nem hiszem hogy meglehet menteni! 60kg ról 74kg lettem szerintem ezmiatt már nemis kíván a párom,2gyerek után változik a test, nem tudok elene tenni, de ha szeretne ez nem érdekelné szerintem! Nem tudom mi tévő legyek nagyon sokat veszekszünk már, ráadásul a barátaival szeret inni, igaz otthon, mert nem megy sehova nélkülem! Mióta megszületet a pici azóta nemis alszunk 1szobába! Szeretem is meg nemis! Külön menjünk vagy próbáljuk meg helyrehozni? A gyerekekkel mit csináljak nem akarom őket elveszíteni de nekik itt van meg mindenük! A szüleim nem tudnak segiteni! Nekem csak a gyedem vjn 70000 ft ebből nem tudok lépni elöre! Lassan tönkremegyek, lehet ha meghalnék az lenne a megoldás. Nem gondolom
2012. dec. 26. 00:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
nem gondolem komolyan, de nem tudom mit tegyek!
2012. dec. 26. 00:49
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Meg lehetne menteni, ha ti is akarjátok. Mi az, hogy ő sem enged, meg te sem? Ez 15-16 évesen még oké, de 2gyerekes szülőként már nagyon nem. Ülj le vele szépen, és beszéljetek. Hozd rendbe magad, azért 14kilo felesleg rendesen meglátszik, bár érthető, hisz nemrég szültél. Ha helyre akarod hozni, hozd helyre. Kompromisszum! Csábítsd el a férjed újra.
2012. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok megmenteni a kapcsolatot! Mindegyikben eljön a mélypont. Gondoljatok az elejére, meg mikor úgy éreztétek, mindent kibír a szerelmetek. A rosszban is együtt lenni/maradni pont az ilyen időket jelenti. A jobbítás szándékával mondjátok el egymásnak, mi bánt, mit szeretnétek.
2012. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod,hogy nem szeret? "-nagyon sokat veszekszünk már,ráadásul a barátaival szeret inni,igaz otthon,mert nem megy sehova nélkülem!">>> - Ha nem szeretne,szórakozóhelyen inna a haverokkal és letojna téged,felcsípne csajokat stb.Örülnöd kéne,van házatok,anyagiakat előteremti,szép gyerekek..-ja ,hogy boldogság?-Na azért tennetek kell,ha ő nem lép akkor neked kell.Tornázz,fogyj le,öltözz csinosan,légy kedves vele.-( Egy éve nincs szex,-persze,hogy iszik.)Mit láttál vonzónak a párodban régen?-Vissza lehet ezt hozni?Lehet ott a boldogság előtted,csak nem látod a saját szemedtől.
2012. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
ha van elég pénzetek akkor mehetnél edzeni, lefogyhatnál vehetnél új, csinos ruhákat, fodrász, stb ilyeneket beleférnének gondolom. ha elkezdenél változtatni magadon, gondolom a párod is újra kívánna, lenne szex, stb... eljárhatnátok valahova, ez mind olyan amin simán tudnál változtatni.. hajrá
2012. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
79%
VIszont 26 évesen újra is kezdheted még az életedet! Nem kell erőltetni a kapcsolatot, ha nem működik már jól! Az sosem jó ha a gyerekek tartanak össze! A gyerekeknek is akkor jó, ha aszüleik boldogok, ha külön akkor úgy! Ne félj elszakadni, ha már nem köt össze titeket igazi érzelem.
2012. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Olyan jó dolgokat irtatok! Én is szeretnék a régi lenni,de elég nehéz! De megpróbálom!
2012. dec. 26. 01:32
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Gyermekágyi depresszió. Egyértelmű. Ez egy ilyen időszak és második gyereknél ez már szinte természetes a mai világban. Nincsenek olyan elvárások, hogy szülés után azonnal olyan alakod legyen, mint lánykorodban volt. Fogadd el, hogy most ilyen vagy. Kell egy év mire testileg, lelkileg rendbe jössz szülés után. Értsétek már meg, hogy a gyerek kihordása nagyon sok erőt elvesz és az nem jön vissza máról holnapra, főleg, hogy ilyen gondolatokra pazaroljátok az erőtöket, hogy már nem kellek a páromnak, meg, hogy nem vagyok jó nő, meg tönkrement a házasságunk, meg nem vagyunk boldogok...hadd ne soroljam. Ez egy átmeneti időszak amit két felnőtt ember szép türelmesen együtt át tud vészelni. Az a bajotok, hogy türelmetlenek vagytok. Hát idő kell mindenhez, visszatalálni egymáshoz nem könnyű, de érdemes megpróbálni. És ne akard, hogy minden olyan legyen, mint régen, mert nem is lehet olyan. A kapcsolatotok már nem csak kettőtökről szól, hanem négyőtökről, és ez adjon erőt neked. Világra hoztál két gyermeket, szedd össze magad, egyél rendesen,és most ne törődj a kilókkal mert le van gyengülve a szervezeted és boldog, nyugodt, kiegyensúlyozott asszonyt könnyebb megkívánni, mint aki épp el van merülve az önsajnálatban. Még egyet mondok én néked. Idézlek:"..és a szerelemből is csak szeretet lett" Azt ne írd oda, hogy "CSAK", mert a szeretet magasabb szint, mint a szerelem. A gyerekneveléshez kevés a szerelem, ahhoz több minden kell. Lemondás, türelem, megértés, elfogadás.Szeretet. Ha szeretet szintre jutott a kapcsolatotok, akkor minden rendben van. A szerelem is megvolt a maga idejében, lett belőle két gyermek. Most már ne szerelmet akarj, hanem erőt, hogy ezt a két gyermeket együtt felneveljétek. Jó egészséget kívánok mindnyájatoknak.
2012. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

a te életed egy jó érv arra, h miért nem szabad fiatalon szülni. illetve gyereket nemzeni.


ha akkor olyan nagy elánnal ugrottál bele, akkor most is meg kell tudnod oldani.


beszélgess a férjeddel.

2012. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Valaki írta, hogy gyermekágyi depresszió. Igen tipikus tünete. Most vagy keresel szakembert magadnak, vagy saját magadat húzod ki ebből a depresszióból. Valahogy úgy, hogy most nem a pároddal foglalkozol, hanem teszed a dolgod a két gyerek gondozásával, házimunkával, és nem gondolkodol, hogy mit tegyél. Csak így tudod átvészelni ezt az időt. Majd két -három hónap múlva szépen hozzá fogsz tornázni, ha azt látja a párod, hogy vidám vagy , és kopik le rólad a + felesleg, ismét feléd fordul. Sajnos a férfiak a depresszióval nem tudnak mit kezdeni. Keresek neked erre vonatkozó szakirodalmat
2012. dec. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!