Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az átlag? 36 éves,...

Mennyi az átlag? 36 éves, egészséges, független, normális férfinak, hoszabb kapcsolat nélkül, mennyi szexkapcsolata lehetett eddig?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez elég ostoba kérdés. Ki tekinthető normálisnak? Először ezt kellene definiálni. Mennyi az átlag? Lehetett 15 vagy 20, de az is lehet, hogy 2.
2009. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

egy nem fehérmájunak mondjuk 10-15. egy fehérmájunak ennél jóval több.

Vannak visszafogottabb pasik akinek ennyi idős korukra mondjuk 5 különböző nővel volt szexuális kapcsolata, de az minőségi volt :)

Van olyan aki álladóan a friss húst igényli.

27/N

2009. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam neten hogy egy átlagos! embernek 3-4 szexpartnere van élete során(függetlenül hogy nő vagy férfi az illető) ezt átlagolással számolták ki.Tehát kb. 3-4 volt neki, ennél pontosabb becslést nem igazán lehet adni:) Lehet hogy 20 lehet hogy 1...
2009. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
0-2000...
2009. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem vagyok átlagos :)
2009. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem van egy ismerősöm aki 30 éves, de eddig egyszer volt fél éves kapcsolata, a többi ilyen csak du.gás. Hát neki kéthetente van új nője. De persze ezek csak szexkapcsolatok. Tehát egy telefon, aztán ott van a csaj. Ha eljutnak odáig, h a lány többet akar, akkor lapát. Baromi jóképű a srác és hihetetlen jó fej, nagyon kedves, hatalmas szíve van, nem tudom miért nincs igénye normális kapcsolatra.
2009. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az átlag 6-8. Ez úgy jön ki, hogy van a lakosságnak egy igen nagy része, amely élete során 2-3 kapcsolatot létesít (ők a visszafogottak), van egy további nagy része, amely 15-20 körül (ők azok, akiknek "kalandjaik" voltak), és egészen kevesen pedig akár sok száz kapcsolatot. Tehát 0 és 1000 között nagyjából bármi hihető.
2009. aug. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!