Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ítélkezést kérek, őszinte...

Nem ítélkezést kérek, őszinte tanácsot attól, aki volt már ilyen helyzetben!?

Figyelt kérdés
Egy nős pasival érdekes lelkivonzalom van köztünk.Többen is észrevették,sőt többre gondolnak,holott testiség nem volt.Sőt,csók sem.Féltékeny minden pasasra,akik körbevesznek,holott csak haverok,Én is féltékeny vagyok....lelkileg kivagyok..mit tegyek?

2012. dec. 27. 00:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Még most amíg nem történik semmi. Pocsék lesz, de még mindig jobb mint a másik lehetőség.
2012. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Te voltál már hasonlóban???Ha igen,mi lett a vége??

Nem könnyű az,hogy ne találkozzak vele....egy csoportba járunk levelezőn,sőt,ő tanít is..pl.engem is.

2012. dec. 27. 00:23
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lelkivonzalom, testileg nem vonz téged, akkor majd elmúlik. Ne foglalkozz vele különösebben.
2012. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Igen voltam hasonló helyzetben. Nem mentem bele a kapcsoltba, mert -magamat ismerve- megundorodtam volna önmagamtól (a szüleim egész házasságuk alatt csalták egymást, egyszerűen rosszul vagyok még a gondolattól is). Padlóra kerültem, megszenvedtem. De legalább tiszta volt a lelkiismeretem. kb. 1,5 év kellett mire kihevertem.
2012. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

légy erős

ne mássz bele a gödörbe

mert lehetetlen lesz kimászni

vagy csak összetörsz

2012. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Hát a nős pasikkal jobb óvatosnak lenni,a kalandot kedvelik,de mikor választaniuk kell általában a biztosra mennek és a család az első,főleg ha gyerek is van. Tedd túl magad rajta,még ha nehéz is.
2012. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

gondoltam én is,hogy többet ne lássam,de a suliból két év vissza van még

azt mondják,hogy amikor összejött a nejével,még az exét szerette,aki csúnyán dobta

lett nejétől 3lány,de későn jár haza,sokszor esti tanfolyam után még bent suliban netezik

2012. dec. 27. 00:34
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
szerinted érdemes lenne olyan fiúval kezdeni, aki veled csalja a barátnőjét?
2012. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

két éve tart ez a lelkivonzalom köztünk

két éve,azóta senkim se volt...mert érte vagyok oda

és nem tudok ránézni más pasasra

2012. dec. 27. 00:38
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csoda, hogy teljesen odavagy egy ilyen talpig tisztességes, felelősségteljes "férfiért". Remélhetőleg a három lánya annyit fog vele foglalkozni öregségére amennyit most apuka foglalkozik velük. A feleségéről nem is beszélve. Sosem értettem, az ilyen alakokat hogy lehet egyáltalán emberszámba venni, nem még beleszeretni. Aki a családjával -mindegy milyen fals magyarázattal- így bánik, az veled majd másképp fog? Tudom, igen!
2012. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!