Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kap utánam gyerektartást...

Anyám kap utánam gyerektartást 25000 ft-ot de abból én 3000ft-ot látok nem ad pénzt másra, nem vehetek ruhákat, semmit se. Meg lehet oldani hogy nekem küldjék a pénzt, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy akár én magam fordulok bírósághoz, hogy azt a pénzt nem is rám költi.. Mert arra fogja a vizet meg a kaját is fogyasztom. Normális ember mond ilyet? Főleg hogy én már inkább barátomnál vagyok. :S
2013. jan. 2. 15:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ezek szerint meztelenül ülsz a napelemes géped előtt (mert ugye az áramot se fizeti, amit használsz), éhes vagy nagyon (mert nem ad enni), majd' meg fagysz (mert nem fűt rád) és tiszta kosz vagy (mert a vízdíjat sem fizeti) stb..., mert ezek sem ingyen vannak ám!
2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem vagytok eleresztve anyagilag. Örülj neki, hogy ennyit megkapsz, mások semmit.

Amúgy azért van fűtés, kaja, áram stb a lakásban, mert kifizeti anyukád. Ha nem fizetné, sírna a szád, hogy nincs.

2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 A kérdező kommentje:
De mondom én már nem otthon vagyok. Rám már kb semmit se kell fizetnie.
2013. jan. 2. 15:49
 4/89 Marczi válasza:
100%
Ha nem otthon vagy, akkor hogy kapsz gyerektartást?
2013. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
98%
A kaja, a víz nincs ingyen, igaza van. Ha használsz otthon dolgokat, az pénzbe kerül neki. Amúgy ha ilyen nagylány vagy, hogy együtt élsz a barátoddal és megállsz a saját lábadon, miért nem dolgozol? Akkor lenne pénzed.
2013. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen illogikus, amiért itt hisztizel. Ha már nem laksz otthon, akkor SEM anyudnak, SEM neked nem járna a gyerektartás. Mire fel követelnéd? Ha külön vagy, akkor vélhetően felnőttél már. És ha annyira nagylánynak gondolod magad, hogy elköltözz, akkor minden ezzel járó felelősséget is viselned kell...
2013. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyukádnak, hogy te kéred a pénzt, cserébe fizeted mindenből a rád eső részt mikor ott vagy. A rád eső vizet, áramot, gázt ételt.. a bérletedet, a ruháidat, internetszámlát, gyógyszereket...
2013. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
99%

Fogjátok már fel Gyerektartásotokért követelőző gyerekek, hogy: A gyerektartás NEM A TI ZSEBPÉNZETEK!!!!


Nem azért adja édesapád, hogy neked legyen, mit költeni, hanem azért, hogy anyukád nevelési költségeibe besegítsen.


Igen ebben benne van a víz, a gáz, az áram, a net, a kaja, utazás, bérlet, a ruházat, esetleg a házon lévő hitel, ahol TE IS OTT LAKSZ!


A gyerektartás NEM zsebpénz.


Költözz el, és tartsd el magad, aztán akkor követelőzz, már, ha lesz kinél!

2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
98%
de azt nem értem,hogy hogy kaptok gyerektartást,ha már otthon sem élsz?apád helyében tuti nem fizetnék már
2013. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
88%
7. ne viccelj, mire oda jutnának, hogy fizetni kéne, addig a kérdező már rég elverné ruhákra, meg haszontalan dolgokra.
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!